Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porada przy zakupie pierwszej maszyny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Porada przy zakupie pierwszej maszyny

    Witam wszystkich.

    Przymieram się do zakupu pierwszego dużego enduro. Wcześniej jeździłem crosówkami po torze i nie miałem do czynienia z tego typu motocyklami (oprócz kilku krótkich przejazdów KTM 990 Adventure). Podpowiedzcie proszę na co zwracać uwagę przy zakupie wiekowej Tenety.
    Co sądzicie o tej ofercie?

    Wygląda na zadbaną sztukę, może ktoś z Was zna lub widział motocykl i trochę więcej może powiedzieć

    Z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję do zobaczenia na wiosennych trasach!
    Michał

    #2
    A w powitalni był???

    Komentarz


      #3
      Już tak!

      Komentarz


        #4
        No ta przytoczona przez Ciebie prezentuje się fajnie.....
        Ale zobacz jeszcze moją:
        http://www.xtzclub.pl/threads/13131-...zapiski-radara
        takie same malowanie, a dodatkowo masz: centralną podstawkę (ok.500), stalowe oploty hamulców, nowe klocki hamulcowe NISSIN, nowe opony SKOUT, nowy napęd org YAMAHA, wymienione płyny, zainstalowany czujnik paliwa (niezbędny!) i wiele innych!
        Myślę o sprzedaży, daleko nie masz, mieszkam w Olsztynie.

        Komentarz


          #5
          Ładna maszyna! Coś w silniku robiłeś przez ten okres? Jak luzy zaworowe? Jakieś przygody miałeś z mechaniką lub elektryką? Czy przy tym przebiegu czeka mnie jakiś większy serwis? Nie wiem jak w tych moto, w crosówkach to tłok co sezon się zmieniało No i powiedz czy cenisz wyżej czy niżej od tego z olx albo pisz na priv

          Komentarz


            #6
            poszło na prv

            Komentarz

            Pracuję...
            X