Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprężyny progresywne od.....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sprężyny progresywne od.....

    Witam. Pytanie czy do ST750 podejdą proresywne sprężyny od XT 660R ??? Ew. czy ktoś wie jaką długość i średnicę powinny mieć takie sprężyny??? Czy w ogóle kupuje się używki?

    #3
    Dzięki za info. Wnioskuję z tego co widzę że nie ...? Te które znalazłem od XT mają 630 mm chociaż gdzieś widziałem że wirth w opisie ma że to te same do obu moto. W ogóle używki się zakłada?
    Ostatnio edytowany przez kalwar; 4263.

    Komentarz


      #4
      Można podobnie jak używane opony, klocki i tarcze hamulcowe. Ze świadomością jakie mogą być skutki. A generalnie przyjrzyj się ofercie Hyperpro - mam dobre doświadczenia z ich produktami dla Tenery 750.
      Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

      Komentarz


        #5
        A znasz może wymiary takich sprężyn???

        Komentarz


          #7
          Albo Ja nie widzę albo nie ma tam wymiarów.

          Komentarz


            #8
            Szukałeś progresów do dużej tenery. Na co Ci wymiary?

            Komentarz


              #9
              Nie. Szukałem info czy od xt660 r podejdą do teresy. Znam wymiary tamtych i chciałem się dowiedzieć czy są takie same

              Komentarz


                #10
                Będę wyciągał progresy za parę dni więc mogę zmierzyć. Mają rok więc nie powinny być ubite.
                https://www.facebook.com/kupplungtech/

                sigpic

                Komentarz


                  #11
                  No i super dzięki. A będziesz sprzedawał czy serwis robisz?

                  Komentarz


                    #12
                    Serwisik. W sezonie poluzowała mi się śruba spustowa i nie wiem ile tak jeździłem więc trzeba tam zajrzeć . Oryginalne leżą ale moto 89r więc pewnie się nie nadają do niczego. Tak tylko na marginesie, progresy są sztywniejsze i po założeniu wyszły klocki z przednim kołem. Na oryginalnych tego nie było czuć bo krzywą obręcz zawiecho "maskowało". Na progresach lekka centra i motór przy prędkościach miastowych potrafi sie rozbujać tak że mi cycki brodę obijają. P.Król walczy już drugi raz ale raczej skończy się wymianą obręczy.
                    https://www.facebook.com/kupplungtech/

                    sigpic

                    Komentarz


                      #13
                      U mnie znowu dobija jak mocniej na nierównościach hamuje tak że błotnik potrafi do tej śrubki pod lampami gdzie przewody hamulcowe są łączone.

                      Komentarz


                        #14
                        No to już grubo. Oryginały są miękkie ale chyba nie aż tak. A jak tam stan i poziom oleju ?
                        https://www.facebook.com/kupplungtech/

                        sigpic

                        Komentarz


                          #15
                          No właśnie muszę tam zajrzeć ogólnie i tak myślałem czy by od razu progresów nie machnąć ale z kasą cienko io używkach myślałem

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X