Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pokrowiec na Tenere 660 3YF

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pokrowiec na Tenere 660 3YF

    Witam!

    Moto w garażu strasznie mi się kurzy. Jakich pokrowców na moto używacie? W moto mam wysoką szybę i deflektor. Zależy mi na tym aby pokrowiec ładnie okrywał moto i żeby nie kosztował miliona dolarów.

    #2
    Ja mam oxford aquatex, dałem za niego jakieś 60 zł. Był czas, że moto stało pod chmurą i dawał radę.

    Komentarz


      #3
      Zależy czy moto zimuje całą zimę w garażu, czy garaż ogrzewany czy nie, ja mam nie ogrzewany i w takich warunkach tylko paro-przepuszczalny z gwarancją jakości . Kiedyś na zimę przykryłem frędzla jakimś gównem chińskim , po dwóch miesiącach oczy mi wyszły . Cały zaparowany i wszystkie chromy zaśniedziały, a gdzie nie było chromu to rdza a nawet pleśń w miejscu gdzie razpiździł się owad. Choćby coś takiego w nie drogiej cenie. http://www.ekegel.pl/pokrowiec-na-mo...-cm-p-144.html jest tego sporo na rynku, wszystko zależy ile chcesz wydać. Ja mam ten http://www.pokrowce.com.pl/p23-pokro...xl-art164.html i daje rade.

      Komentarz


        #4
        Kuźwa. To chyba lepiej żeby się kurzył niż żeby stała wilgoć oO.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
          Kuźwa. To chyba lepiej żeby się kurzył niż żeby stała wilgoć oO.
          Zgadza się, przy tych pogodach bez mrozu i wysokiej wilgotności lepiej nie przykrywać wcale. na chwile obecną u mnie są bez przykrycia. Taki ,,namiot'' raczej zdaje egzamin na wyjazdach , parkingu pod chmurką niż w garażu.
          Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

          Komentarz


            #6
            W garażu to może być nawet stare prześcieradło 🤪


            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
              W garażu to może być nawet stare prześcieradło ��


              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
              W moim przypadku garaż jest pod ziemią, pod domem. Zbyt suche powietrze to tam na pewno nie jest.

              Mobile Garage od Kegel-Błażusiak mi się podoba. Zamówię, zobaczymy ;-)

              Komentarz

              PracujÄ™...
              X