Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stopka cenyralna do xt660z

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Stopka cenyralna do xt660z

    Witam,

    Ma ktoś może jakiś projekt/rys. techniczny stopki centralnej do tereski?
    Chciałbym sam sobie wyspawać bo w sklepach troche drogo.

    Pozdr

    #2
    drogo mało powiedziane, a używka jak igła w stogu. sam się przymierzałem do wspawania lecz bez oglądnięcia na motorze będzie ciężko.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Tommy16V Zobacz posta
      drogo mało powiedziane, a używka jak igła w stogu. sam się przymierzałem do wspawania lecz bez oglądnięcia na motorze będzie ciężko.
      76E u rumunów



      Pospawane, wygięte i pomalowane, 400zł to cena do zaakceptowania, a nie jakieś tam glucenie elektrodą
      no ale Polak potrafi nie ma co
      Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        taa polak potrafi i owszem. ale za tę cenę to nic dodać nic ująć. zamawiał ktoś już z tej strony ?

        Komentarz


          #5
          Żę tak zapytam- na wój wam to?

          Komentarz


            #6
            Żeby zielsko i gałęzie miały się o co zaczepiać a tak poważniej jeżeli ktoś zakłada turystyczne użytkowanie po drogach(lepszych lub gorszych) to centralka nie jest złym pomysłem. Przydaje się w określonych sytuacjach. Co kto lubi.
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #7
              Chociażby dlatego żeby łatwiej było wymienić dętkę z tyłu gdzieś w trasie. Ja już stawiałem Moto na kufrze centralnym bo stopki nie było.

              Komentarz


                #8
                ot kwintesencja posiadania

                Komentarz


                  #9
                  Marcinjunak, u rumunów całkiem ciekawa oferta. Na ich fb jest sporo pozytywnych komentarzy wiec myślę że warto spróbować u nich.

                  Komentarz


                    #10
                    mnostwo ludzi zamawialo od nich - najlepsze gmole do duzej teresy, stelaze, centralek jakos nie kojarze, ale nie widze powodu dlaczego mialoby nie byc rownie dobrze. gdyby nie wymiana sprzeta, to tez bym sobie zamawial ichnie gmole.
                    Pzdr!
                    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                    Komentarz


                      #11
                      Dzieki za podpowiedzi. W tej sytuacji nie ma sensu grzebać po internetach za używkami tylko podbijam na Rumunię.
                      Pozdr

                      Komentarz

                      PracujÄ™...
                      X