Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

osłony na lagi w xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] osłony na lagi w xtz 750

    Witam.
    Moja babka przez zime trafila na mały przegląd i po ogarnięciu kilku rzeczy stwierdziłem, że należałoby wymienić osłony na lagi. Te które mam są raczej oryginalne [żółte gumowe osłony rocznik '89]. Macie jakieś sprawdzone osłony? Może ktoś już przerabiał taki temat. Serdeczne dzieki z góry za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam

    #2
    Wyślij mi te co masz. Potrzebuje przymierzyć dp czegoś innego. A zakupić Progrip.

    Komentarz


      #3
      Polecam Progrip Pg 2510, fajne, miękkie, nie wyglądają jak obwisły....-nie ważne co. Po paru latach lepiej wyglądają od oryginału, ogólnie są do przyjęcia jako zamiennik.

      Komentarz


        #4
        cześć
        ja kupiłem Polisport
        Informacje o Osłony lag, gumy teleskopów niebieskie EnduroMX_pl - 6958692019 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-11-07 - cena 59 zł


        w temacie moje moto znajdziesz foto jak wygladają po zamontowaniu,niestety nie wiem jak będą wyglądać za kilka lat , jak nówki są ok.

        Komentarz


          #5
          Polisport, nic dodać, nic ująć, pięć lat eksploatacji i nic się z nimi nie działo, Progrip na motocyklu zrobił ponad 40 000 kilometrów w trzy sezony i również ładnie się układał, nic się nie działo.
          Wybór w moim przypadku polegał na wyborze dobrej oferty cenowej, które tańsze to takie kupowałem i nie żałowałem.

          Komentarz


            #6
            Jeśli chcesz to mam do sprzedania żółte nowe progipy, miałem zakładać do swojej ale koncepcja się zmieniła, jc to pisz na priv.

            Komentarz


              #7
              Ja mam założone skarpety neoprenowe dla mni są dużo lepsze od tych gumowych

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez moti Zobacz posta
                Ja mam założone skarpety neoprenowe dla mni są dużo lepsze od tych gumowych
                No sÄ… lepsze. Do prania. I niczego poza tym.

                Komentarz


                  #9
                  Hej, a jak z wymiarami, głownie chodzi o długość góra/dół, bo widzę na allegro tylko 300mm jeśli chodzi o żółte...
                  Z góry dzięki...
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Marcina Junaka dykteryjka o kondonie i piasku za 3, 2, 1...
                    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                      Marcina Junaka dykteryjka o kondonie i piasku za 3, 2, 1...
                      No co ty, nie będę się powtarzał
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Dajcie tylko znać czy te 300mm będą ok, czy muszą być 350?, z góry dzięki

                        2019-03-06_20-22-25.jpg
                        Ostatnio edytowany przez swebo; 5314.
                        sigpic

                        Komentarz

                        PracujÄ™...
                        X