Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gumy łączące air box z gaznikami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Gumy łączące air box z gaznikami

    Witam. wyszły mi w moto takie niefajne rzeczy. Wiecie może czy jestem gdzieś w stanie dostać takie gumy? 20180124_180833.jpg20180120_174908.jpg

    #2
    tak, aso
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      I chyba tylko tam - ja dwa sezony temu sam szukałem do swojej ST i ostatecznie musiałem w ASO zapłacić. Niestety niemało Ale w tej kwestii nie bardzo jest inne wyjście.

      Komentarz


        #4
        OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

        Komentarz


          #5
          Właśnie je kupiłem, z przesyłką do Bydgoszczy

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez pavelus Zobacz posta
            I chyba tylko tam - ja dwa sezony temu sam szukałem do swojej ST i ostatecznie musiałem w ASO zapłacić. Niestety niemało Ale w tej kwestii nie bardzo jest inne wyjście.
            I co te uszczelniacze olejowe lag pasują do airboxa?

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez slavvo Zobacz posta
              I co te uszczelniacze olejowe lag pasują do airboxa?
              to juz nie te ogłoszenie. wcześniej były gumy , link chyba kieruje do innego ogłoszenia tego sprzedawcy

              Komentarz


                #8
                Pierwszy raz sie z takim czymś spotykam bo olx tak szybko nie przyznaje ponownie tego samego numeru ogłoszenia o ile wogole przyznaje bo cały czas można je odświezyc i przedłużyc raczej ktoś wkleił złego linka. Ale mniejsza z tym bo myślałem ze jakiś mega patent haha

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez slavvo Zobacz posta
                  Pierwszy raz sie z takim czymś spotykam bo olx tak szybko nie przyznaje ponownie tego samego numeru ogłoszenia o ile wogole przyznaje bo cały czas można je odświezyc i przedłużyc raczej ktoś wkleił złego linka. Ale mniejsza z tym bo myślałem ze jakiś mega patent haha
                  nie wiem czemu tak jest , link był dobry- wiem bo sam kupiłem te krućce , zresztą jest w nim napisane "krućce-ssące" a jak wejdziesz to juz jest "uszczelniacze " poprostu jakiś błąd

                  Komentarz


                    #10
                    JW , pod linkiem, który wrzuciłem były gumy airboxa 2 sztuki nówki, nie wiem o co kaman z tym teraz.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez slavvo Zobacz posta
                      I co te uszczelniacze olejowe lag pasują do airboxa?
                      Ze co? Cytujac pomyliles posty, kolego

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez pavelus Zobacz posta
                        Ze co? Cytujac pomyliles posty, kolego
                        Nie pomyliłem tylko cos z linkiem sie pomieszało ale nie ważne juz nie róbmy offtopa

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X