Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chińska pompa paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Witam, miałem takiego chińskiego no name przez 3 lata, teraz zaczęło być wilgotno więc zamówiłem drugą za 11 eur z dostawą , może wytrzyma znowu kolejne 3 latka

    Komentarz


      #17
      a możesz coś napisać, w kwestii porównania z oryginalną? Praca ok np na ssaniu, przy ostrzejszej jeździe itp?

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez qba Zobacz posta
        a możesz coś napisać, w kwestii porównania z oryginalną? Praca ok np na ssaniu, przy ostrzejszej jeździe itp?
        Yyyyyy.. ale to pompa. A nie gaźnik.

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
          Yyyyyy.. ale to pompa. A nie gaźnik.
          No ja to rozumiem w ten sposob, ze pompa odpowiada na prace gaźnika. Jeśli jest chujowa, to bedzie kiepsko wspolpracowac. W wielu wątkach , które poruszyłem tu na forum, w temacie pracy silnika (na ssaniu, na obrotach), pojawiły się wypowiedzi, ze przyczyną może być pompa. W tym watku, pojawiły się opinie, żeby chińskiej nie kupowac. Pomyślałem, ze jeśli kolega jej używał ,to może ma jakieś spostrzeżenia. Jeśli moje pytanie było zbyt lamerskie, to przepraszam. Myślałem, ze lamerzy, tez mogą zadawać tu pytania

          Komentarz


            #20
            u mnie problemów żadnych nie było, tylko się po 3 latach zaczęła pocić więc wymieniam na nową a do starej zamawiam nowe uszczelki, jak się uda naprawić będzie zapas

            Komentarz

            Pracuję...
            X