Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

KTM Adventure LC4 albo LC8 990

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [inny] KTM Adventure LC4 albo LC8 990

    Witam

    Wiem że kilku z nas na forum ma jedno i drugie. Ja od 8 lat mam małą Teresę wszystko spoko tylko zależy mi teraz na czymś nowszym i na wtrysku z wiadomych powodów.

    Szukam czegoś do ok 20k może ciut więcej. Tylko problem jest jeden Katy trzymają swoją cenę dość mocno i trudno znaleźć 990 w tych pieniądzach a z drugiej strony znalazłem może z 5 ogłoszeń na małego ktm ale znowu ceny bliżej 15 tys za moto z przed 15 lat.

    Teraz pytanie ma ktoś zadbanego LC4 czy się wstrzymać i dozbierać.

    Nie ukrywam że mam zaj... rozterkę bo z jednej strony chciałbym coś lżejszego żeby w teren też bardziej iś, a z drugiej strony 990 bardziej na wycieczki po europie.

    Z góry dzięki za każdą podpowiedź.
    Łukasz

    #2
    Jeździłeś jednym i drugim czy na razie się tylko patrzyłeś?
    Określ wymagania co do moto, rozwiń plany te co napisałeś wyżej, po takiej analizie samo wyjdzie czy chcesz małego czy dużego.

    Przyjedź teraz do nas na pustynię w sobotę, przysiądziesz się i sam ocenisz, będzie parę lc8, ale chyba lc4 żadnego.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      Jeździłeś jednym i drugim czy na razie się tylko patrzyłeś?
      Określ wymagania co do moto, rozwiń plany te co napisałeś wyżej, po takiej analizie samo wyjdzie czy chcesz małego czy dużego.

      Przyjedź teraz do nas na pustynię w sobotę, przysiądziesz się i sam ocenisz, będzie parę lc8, ale chyba lc4 żadnego.
      Własnie chciałem ale dopiero w sobotę nad ranem mam samolot. Jak dam radę to chociaż autem podjadę. Dużym LC jeździłem gorzej z małym bo nie ma tego jakoś dużo. Marcin ty chyba też autem lecisz z tego co widziałem w poście.

      Komentarz


        #4
        Tak, jadę autem. Koło Częstochowy nie znam nikogo z lc4 niestety. No chyba że w Starachowicach podjedziesz do Gregoszkiego.
        Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          A AdamB juz nie ma?
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
            A AdamB juz nie ma?
            Ma ale nie mieszka koło Częstochowy.

            Komentarz


              #7
              jak komus zalezy to znajdzie sposob ;-)
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                #8
                U mnie stoi LC4, można się przejechać - od Częstochowy bliżej. Poza tym jest do sprzedania http://allegro.pl/ktm-lc4-640-adv-en...161485674.html

                Komentarz


                  #9
                  Panowie mam akurat taką pracę że mogę w każde miejsce w Polsce podjechać. Gdyby można było podjechać i przymierzyć się na LC4 albo jeszcze raz na Lc8 to proszę o info na priv albo lukaszotola@gmail.com

                  Komentarz


                    #10
                    No to wal do wawy najprościej. Masz wszystko w zasięgu miasta
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X