Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Rolki łańcuch xtz 750 94 r

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Rolki łańcuch xtz 750 94 r

    Jak w temacie kupie rolki łańcucha do xtz 750 lub jakiś namiar skąd je nabyć na alledrogo są ale tylko górne , ponoć dolne rolki nie występują w naszych moto, to powiedział sprzedawca

    #2
    W sklepie xtzparts.com znajdziesz rolki.

    Komentarz


      #3
      Mi zrobił tokarz z igelitu, koszt 10zł, możesz tez kupić w agromie rolki podsiewacza do bizona tylko trzeba je trochę stoczyć bo są szersze , na olx widziałem też gotowe zrobione chyba za 40zł, no stronie która padał ci Bulbulator , możliwości jest wiele wybór należy do ciebie

      Komentarz


        #4
        Ze 3 lata temu na szybko dorabiałem tą dolna rolkę z kilku warstw gumowych węży o różnych średnicach i też to jakoś wytrzymało. Zmieniłem dopiero w tym roku jak dostałem rolkę razem ze ślizgiem od Lepiego.

        Komentarz


          #5
          Rolka od Lepiego zdaje się tez jest z igelitu

          Komentarz


            #6
            Dzięki za podpowiedzi coś pokombinuje, pytanie czy ta ze sklepu śr. 43mm nie będzie za wysoka i nie będzie w jakiś sposób przeszkadzać ?

            Komentarz


              #7
              Albo możesz też zrobić z tulei wahacza od żuka. Koszt za sztukę coś ok 4 zł, u mnie wytrzymała już chyba z 8 tyś km. i nie widać po niej większego zużycia.

              Komentarz


                #8
                Panowie nie zaśmiecając i nie zakładając drugiego tematu , pytanie w sprawie napędu, zębatki ,łańcuch, czy taki zestaw jest coś warty?

                Komentarz


                  #9
                  "...łańcuch dedykowany do motocykla o pojemności do 400ccm..." A ile ma twoja super trenera 750???

                  Komentarz


                    #10
                    Za te pieniądze to się przyzwoitego łańcucha nie kupi,a gdzie zębatki?

                    Komentarz


                      #11
                      Łańcuch totalny NO NAME....Ja wiem że można coś takiego założyć jak się sprzedaje moto żeby napęd przyzwoicie wyglądał ale jak dla siebie uważam że nie warto oszczędzać. Może dobry napęd jest 100% droższy ale takich łańcuchów jak z linku w tym czasie wymienisz ze trzy.

                      Komentarz


                        #12
                        Rozumiem Panowie nie chce smiecia kupować , a co powiecie na ten zestaw ,lub jakiś inny ?

                        Komentarz


                          #13
                          Już lepiej
                          Jednak z tego ,co się orientuje większość użytkowników Super Tener zakłada zestaw do TDM 850,o tej samej wielkości zębatek,co w ST,ale z łańcuchem 525 (szerszym).

                          Komentarz


                            #14
                            Ja na jesień zakładałem komplet od TDM. Łańcuch 525, zebatka przednia (ilosć zebów) taka jak w ST ale tylna o 1 ząb mniejsza. Takiego samego przełozenia nie mogłem dobrać. Zestaw bardziej autostradowy.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X