Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour 22-23 czerwiec 2018

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Hejka, ktoś już wie że jedzie na BJT.

    Komentarz


      #17
      U mnie cały wyjazd stoi pod znakiem zapytania. Sesja mi się przesuneła na koniec czerwca, może się wyrobie...
      Tak czy owak muszę kupić opony bo na k60 tam się nie pobawię. Może ktoś polecić jakiś zestaw? Myślałem nad TKC80 na przód i Mitas e09 tył. Ma ktoś inny zestaw? Tańszy, droższy?

      Komentarz


        #18
        Mam 130/90R17 MT 21 po kilku zabawach. Tu ją zobaczysz http://www.xtzclub.pl/threads/11895-...r-Princa/page9 140zł Gdybym miał się jeszcze bawić Tereferką w piachu to bym zakładał też MT21 na przód. Ja tam miałem jakąś z Hard-enduro.

        Komentarz


          #19
          To nie to miejsce więc jak coś to lepiej to przenieść do tematu o oponach, ale ja mam w tej chwili zestaw przód Michelin Anakee Wild od początku zeszłego sezonu, jechałem na niej zeszłoroczną BJT a na tyle dojechaną już troszkę E-09 która zostanie pewnie w połowie sezonu zastąpiona Anakee Wild. Wild na przedzie robi robotę na asfalcie i nadspodziewanie dobrze poza nim, z tyłu na pewno nie będzie gorzej, zresztą rozmawiałem niedawno z człowiekiem który kpl. wild praktycznie zjechał w nowej Afryce i potwierdził że naprawdę dobre opony.

          Komentarz


            #20
            Chętnie bym wpadł, ale z samego rana w sobotę 23-go startuję autem na wakacje...
            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

            Komentarz


              #21
              Erwin to wpadnij już w piątek a w sobotę pojedziesz sobie spokojnie na wakacje z ośrodka

              Komentarz


                #22
                Nie jadę sam, a część uczestników dopiero od soboty rano pojawi się u mnie.
                hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                Komentarz


                  #23
                  Erwin wpadnij to dam Ci się karnąć

                  Komentarz


                    #24
                    Jadę, jadę. W międzyczasie krótki wypad w Bieszczady.
                    Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                    Komentarz


                      #25
                      Zamieszczone przez mas3 Zobacz posta
                      Erwin wpadnij to dam Ci się karnąć
                      Kusząca propozycja!
                      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                      Komentarz


                        #26
                        Już nie jadę, plany się zmieniły. Kto jedzie temu życzę jak zawsze świetnej zabawy. W sumie tego nie trzeba życzyć bo wiadomo że będzie świetnie choć tym razem beze mnie.

                        Komentarz


                          #27
                          Robkri, no nie, nie uda CI się tego jakoś wcisnąć w plany?
                          Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                          Komentarz


                            #28
                            Robert wystraszony że nie wypchnie......

                            20180513_125012.jpg2

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            Robert wystraszony że nie wypchnie......

                            20180513_125012.jpg2

                            20180513_123614.jpg

                            Komentarz


                              #29
                              Tym razem nie planujesz brodu w pobliżu mostka
                              Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                              Komentarz


                                #30
                                W tym roku już bym go jechał
                                A nemo ty masz to nagrane. Jak można ten film od Ciebie dostać?
                                Niestety w tym czasie wyszedł mi nagły bardzo ważny temat. Jeszcze do zeszłego poniedziałku miałem nadzieje że da się to jakoś poukładać i na BJT przyjadę, nie wyszło.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X