Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour 22-23 czerwiec 2018

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    BJ3 już za niecały tydzień i wygląda że w tym roku nie będzie się kurzyło;D Mam nadzieję że nie ma zbyt wielu bagien po drodze, bo jak cały tydzień doleje to będzie wesoło.
    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

    Komentarz


      #32
      ehhh a ja nie mogę jechać, sesja.... mam nadzieję że będzie 4 edycja w 2019

      Komentarz


        #33
        Jestem przygotowany mam parasolkę [emoji106][emoji6]


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz


          #34
          ..... i tak będzie kurz.... i błoto i woda... kamieni mało będzie, bo jak zaliczyłem rolkę na kamienistym podjeździe to zrezygnowałem z kamieniołomu... jedno jest pewne! Będzie duuuużo zimnego piwa

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
            ..... i tak będzie kurz.... i błoto i woda... kamieni mało będzie, bo jak zaliczyłem rolkę na kamienistym podjeździe to zrezygnowałem z kamieniołomu... jedno jest pewne! Będzie duuuużo zimnego piwa
            i dobrze, bo to dopiero 6 tygodni będzie od złamania obojczyka, a ja chcę jechać adv na teresie, CZECZEN postaraj się poproszę, dla inwalidy

            Komentarz


              #36
              Czeczen wiesz co lubimy

              p.s. Mam nadzieje ze będzie odprawa w sobotę rano i da się zgrać tracka bo ja nie dam rady dotrzeć w piątek. Do zobaczenia!
              Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

              Komentarz


                #37
                Albo udostępnijcie tracki na stronie BJT - część uczestników przynajmniej ściągnie sobie wcześniej i będzie mniejszy tłok w sobotę przy laptopie.
                Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                Komentarz


                  #38
                  Nie. Chcę uniknąć dziwnych problemów z "dzikimi" uczestnikami których zapowiada się dużo - zrozum proszę. Proponuję podrzucenie śladu na e-mail. Zobaczę bazę adresów - jeżeli będę miał techniczną możliwość podrzucę w czwartek.

                  Komentarz


                    #39
                    Jasne z takim argumentem nie dyskutuję. A pomysł z wysyłką tras przez e-mail przed BJT wygląda obiecująco.
                    Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                    Komentarz


                      #40
                      a da to się wgrać na telefon czy tylko na gps, bo znowu dojadę na punkty po swojemu a nie trasą.....

                      Komentarz


                        #41
                        To ja prosiłbym na maila, posłałem priva.
                        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                        Komentarz


                          #42
                          Hejka, mam prośbę do braci forumowej, która się wybiera na BJT, chciałbym dołączyć do domku XTZ Forum , potrzebne 2 miejsca.
                          Przyjadę pewnie w piątek koło 22.

                          Komentarz


                            #43
                            Ja też jutro przyjeżdżam Wspominałem Przemkowi żeby mnie dorzucił do jakiegoś ikstezetowego domku . Do jutra.

                            Komentarz


                              #44
                              Ja z Maćkiemborowym przyjedziemy o 16-17 pewnie, ja i tak mieszkam w Bieszczadach bo na murowany się nie załapałem, ale z flaszeczką swojaka przyjdę w odwiedziny [emoji6]


                              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                              Komentarz


                                #45
                                Nie ma sprawy w jakim, poproszę w miarę możliwości o zarezerwowanie dwóch miejsc ze swojakami!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X