Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour 22-23 czerwiec 2018

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Nie ma sprawy jak nie będzie miejsca u chłopaków to zajmę ci 2 miejsca u siebie, przyślij mi swój numer na priv


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Komentarz


      #47
      Z wysyłanie śladu... co? Ano kutfa...RODO!!! 😕

      Komentarz


        #48
        Szkoda, a rano ktoś będzie wstanie ogarnąć odprawę cobym się nie zgubił na trasie?
        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

        Komentarz


          #49
          Czeczen po raz kolejny trasa wymiatała Mam prośbę o fotki z torfowego spa;]

          Dzięki za świetne spotkanie i do zobaczenia.
          Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

          Komentarz


            #50
            Dopiszę się, podziękowania dla Czeczena i całej ekipy, trasa, organizacja i atmosfera super!!
            Dziękujemy!

            Komentarz


              #51
              Pierwszy raz byłem na imprezie tego typu[emoji16]i podobało mi się .
              Baza fajnie zorganizowana niczego nam nie brakowało , jedzenie dobre i pod dostatkiem, szacunek dla pań kucharek za pyszne zupy.
              Trasa dała sporo frajdy nawet takim amatorom jak ja[emoji106]
              Tylko z piątkowego wieczoru nie wiele pamiętam 🤪ale jak to mówią- jaki stary taki głupi [emoji6]



              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

              Komentarz


                #52
                Dzięki ze przyjechaliście Dla mnie prawdziwym twardzielem jest (jeśli się nie mylę) Budrys! Przejechać trasę adv z pasażerką.... szacun!!!

                Komentarz


                  #53
                  Zgadza się Budrys4x4 nie tylko ciebie zadziwił szacunek należny się tez pasażerce za odwagę

                  Komentarz


                    #54
                    Jeszcze raz wielkie dzięki dla Przema za przygotowanie trasy adv, na prawdę można było się wyjeździć

                    Komentarz


                      #55
                      Podziękowania dla Przemka za super trasę,i dla AdamaB za sprawne nawigowanie

                      Komentarz


                        #56
                        Adam w ten sposób pomaga właścicielom GS-ów......

                        Komentarz


                          #57
                          Pomóżcie, pomóżcie ...
                          Ku..wa, jego własny gejes go potem osrał
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #58
                            Również dzięki za wszystko ludziska. Fajnie było was zobaczyć, pogadać i podrzeć łacha. Wielkie THX dla org za ciekawa traske i całokształt organizacji.

                            P.s jak sobie pomyślę że mój paździerz kosztował tyle co pewnie koło do tej "bejcy" a śmigłem przez rzeczkę bez problemów to ino morda się cieszy.
                            Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                            Nikt nie mówił że będzie letko.

                            Komentarz


                              #59



                              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                              Komentarz


                                #60
                                Nie ma znaczenia czym kto jeździ tylko jak
                                Ja oczywiście zarylem🤪ale GS który jechał za mną przejechał w pięknym stylu
                                A najwiecej naszarpaliśmy z małym królem który tak się zagrzebał w rzece ze w 6-ściu mieliśmy problem go wytargać


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X