Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour 22-23 czerwiec 2018

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Tu jest parę fajnych fotek od ekipy freedom adventure http://freedomadventure.pl/galeria5/baba-jaga-tour-3

    Będziemy dopiero tworzyli galerie dostępne na stronie BJT

    Komentarz


      #62
      Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
      Adam w ten sposób pomaga właścicielom GS-ów......

      https://youtu.be/tCTkNAwnyw0
      A jednak jest!!

      Komentarz


        #63
        Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
        Adam w ten sposób pomaga właścicielom GS-ów......

        https://youtu.be/tCTkNAwnyw0
        miszcz!

        Komentarz


          #64
          potem obsługa lała, że już linka się przydała bo GSy nie przeszły.

          Fajnie było. Dzięki Czeczen





          Komentarz


            #65
            Są wyniki - nie mam najgorszego czasu ale prawie najgorszy https://babajagatour.jimdo.com/wyniki/

            Komentarz


              #66
              Brawo! Jesteś w gronie 35 osób które ukończyły trasę! 35 ze 116 - można rzec -elita!

              Komentarz


                #67
                No ba, mało powiedziane - BRAWO !!!
                Chylę czoła, czekam na większe relacje fotograficzne z tego upadlania.

                Komentarz


                  #68
                  Tą końcówkę - miedza pod słupami na wzgórzu -to nie wiem czy 35 motocykli przejechało, było tam bardzo mało śladów sami sporo się namęczyliśmy zanim znaleźliśmy ślad.
                  Muszę się przyznać że gdyby nie kolega Adam na transalpie który miał nawigacje to zginął bym marnie , bo te kartki to enigma, na przyszłość muszę się zaopatrzyć przynajmniej w odpowiednia aplikacje na fon

                  Komentarz


                    #69
                    Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                    Brawo! Jesteś w gronie 35 osób które ukończyły trasę! 35 ze 116 - można rzec -elita!
                    Jeśli by nie tracić czasu na kąpiele w rzeczce - podium murowane
                    Ostatnio edytowany przez Pablo1972; 3434.

                    Komentarz


                      #70
                      Właśnie..... czas przejazdu mnie zaskoczył... tylko 1 zmieścił się w 8 godzinach.... Spaliście tam na trasie czy jak????

                      Komentarz


                        #71
                        Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                        Właśnie..... czas przejazdu mnie zaskoczył... tylko 1 zmieścił się w 8 godzinach.... Spaliście tam na trasie czy jak????
                        Oj tam oj tam ja się nie znam ze wsi jestem pierwszy raz byłem

                        Komentarz


                          #72
                          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                          Właśnie..... czas przejazdu mnie zaskoczył... tylko 1 zmieścił się w 8 godzinach.... Spaliście tam na trasie czy jak????
                          Też
                          a poważnie, a to nową Africę niezliczoną ilość razy się podnosiło, czy to 1200GS
                          Poza tym nie chodzi przecież o czas a o zabawę, a ta była przednia.

                          Komentarz


                            #73
                            Eryk nas mijał jak mój Navigator miał glebę. Zapytał czy pomóc oczywiście. Ładnie mu powiedzieliśmy ze spoko - damy rade niech ciśnie. W muzeum wytopiliśmy 10min na zwiedzanie. Nie wspomnę już że od punktu na 170km odbiliśmy na stację benzynową, gdzie trochę posiedzieliśmy, pogadaliśmy i odpoczęliśmy. Tak że naprawdę nie wiem dlaczego takie czasy. Wiadomo że nie jedzie się tak naprawdę na czas tylko dla fanu. Mam nadz ze na następnej Babie organizatorzy zapisywać będą czasy startu.
                            Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                            Nikt nie mówił że będzie letko.

                            Komentarz


                              #74
                              Nie licząc torfowisk gdzie czas poleciał jak szalony bo chyba z godzinę się grzebaliśmy to ciężko było się zmieścić w czasie. Ty (Czeczen) żeś jeszcze walnął na początku, że trasa na 5 i pół godziny
                              Trasa przednia. Po ścieżkach się szybciej leciało niż asfaltami
                              Daj filmiki z większej rzeczki bo fajnie tam było

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              Czeczen, trzeba pieczątki następnym razem zrobić na OSach bo coś jakby ucięte było https://www.youtube.com/watch?v=Ui9D9oMpvT8
                              Strzałka na znaku dała radę ale jak widać nie wszyscy ją zauważyli

                              Komentarz


                                #75
                                Zamieszczone przez mas3 Zobacz posta
                                Nie licząc torfowisk gdzie czas poleciał jak szalony bo chyba z godzinę się grzebaliśmy to ciężko było się zmieścić w czasie.
                                No bez przesady. Było ok 230 km trasy, dzieląc to na 8 godzin to średnia prędkość wychodzi 30 km/h. A traska była taka, że spokojnie można było pocisnąć na średnią ok 40 km/h albo i większą

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X