Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Suzuki Bandit 650 S A2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Suzuki Bandit 650 S A2

    Witam.
    Moja dziewczyna ma do sprzedania pięknego czerwonego bandziora z 2006r. Obecnie najechane 48000km. Ze spraw mechanicznych to olej, filtry, opony są nowe, akumulator tez. Przegląd do lutego 2019. Oc sierpień 2018. Więcej info pod numerem tel. 721-028-185.
    Polecam pewny sprzęt.
    Link: https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki...-ID6zws1U.html
    873476675_2_1080x720_suzuki-650-s-kategoria-a2-polecam-dodaj-zdjecia.jpg873476675_4_1080x720_suzuki-650-s-kategoria-a2-polecam-motocykle.jpg873476675_5_1080x720_suzuki-650-s-kategoria-a2-polecam-lodzkie.jpg

    #2
    Ja to zawsze się zastanawiałem i zastanawiam co kieruje ludźmi którzy chcą jeździć takim kiblem, no ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje
    Powodzenia
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Powiedział Junak dyskutując :p

      Komentarz


        #4
        @marcinjunak różne są zboczenia

        Komentarz


          #5
          Marcin, masz w ryj
          Jeździłem takim 1200 a później 1250. I objechałbym Cię na każdym winklu, i nigdy nie pociekło mi czy tu czy tam, nie wspominając o pękniętych wahaczach

          Później miałem dwa Fazery 1000, a powód ze już na tych "kiblach" nie jeżdżę jest jedna, za bardzo nogi mnie bolą przy długich przelotach.

          Marcin proszę, nie obrażaj innych, sam się wk...sz jak mówimy cokolwiek złego o tych austriackich wynalazkach.

          Komentarz


            #6
            Jaki jest Jun...tfu, Bandit, każdy widzi.

            Komentarz


              #7
              Trochę śmiecimy wątek ale.. Trochę jeździłem kilkoma szosówkami podobnymi do tego, i uważam ten okres jako najmniej ciekawy z całej motocyklowej zabawy w życiu. I czasem nachodzi mnie myśl " czemu nie zacząłem jeździć endurakami 10 lat wcześniej tylko zmarnowałem czas na jakieś szosowe syfy?"

              Komentarz

              Pracuję...
              X