Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lokalizator GPS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Lokalizator GPS

    Witam kolegów.
    Mam pytanie odnosnie lokalizatorów GPSprzy moto.
    Czy ktoś ma, testował , co myślicie o takim zabezpieczeniu??

    Moje pytanie jest związane z tym że zaczynam się zastanawiać na takim zakupem , a to dlatego że 2 dni temu na moim osiedlu byly włamania do garaży i kradzieże motocykli. Tym razem na szczęście zakończenie jest szczęśliwe bo w jednym z garaży był zamontowany cichy alarm z powiadomieniem i właściciel zaraz wezwał policje i tym razem się udało złapać. byli na tyle bezczelni że podjechali dużym busem w czterech i na pace mieli juz 2 motocykle z garaży z tego samego placu no i przy trzecim wpadli . bardziej smuci mnie wiadomość że jednym ze złodziei był też posiadacz garażu w tym miejscu ,na dodatek motocyklista , jednocześnie informator gdzie stoją motory ,znał tych pokrzywdzonych.Brak słów.
    Tym razem się udało udaremnić kradzież , sam posiadam wu siebie w garażu czujnik ruchu na kartę GSM i jestem zadowolony (zawsze wiem kiedy brat idzie pośmigać na swoim moto ) bo ma zawsze dzwonic że to on wchodzi do garażu , żebym czasem piesków nie wezwał hehehe

    A teraz się właśnie zastanawiam na zamontowaniem lokalizatora GPS do moto , np coś takiego http://allegro.pl/lokalizator-gps-tr...025698386.html
    jak na chinola to widzę w necie że raczej sobie chwalą, a może macie doświadczenie z innymi .
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

    #2
    Dobra opcja, teraz nawet masz takie lokalizatory, gdzie przez telefon spokojnie namierzasz np https://www.navifleet.pl/monitoring-pojazdow.html tylko że tego na allegro raczej nie kupisz. Zawsze to dodatkowe zabezpieczenie, przy moto często zdarzają się kradzieże, a później szukaj wiatru w polu.

    Komentarz


      #3
      moim zdaniem to jest opcja tylko na amatorów, takich co ukradną "dla zabawy". Z tego co czytałem, takie lokalizatory to jedna z pierwszych rzeczy, które się sprawdza. Z drugiej strony, szansa że jakiś zawodowiec będzie kradł ST, chyba nie jest zbyt duża

      Komentarz


        #4
        Mam lokalizator z alarmem AO Konsalnet. Płacę miesięczny abonament. W telefonie aplikacja, gdzie można zobaczyć historię, jak również aktualne położenie moto. Jest także alarm, który załącza się przy przechyle moto. W razie wypadku stacja monitorowania dzwoni do właściciela, a jeżeli nie odbiera powiadamia służby ratownicze i podaje aktualne położenie geograficzne. Jeżeli coś się dzieje z moto, nawet jak właściciel wyłączy alarm i tak dzwonią, a w rzie potrzeby wysyłają GI.

        Komentarz

        Pracuję...
        X