Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mikrofisze Yamaha XTZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mikrofisze Yamaha XTZ

    udało mi się nabyć na ebay mikrofisze serwisowe20180220_142115_HDR.jpg Yamahy do starych XTZ'ów 660 i 750 - nie przeglądałem wszystkich, ale wydaje się że są kompletne rocznikami. Może w weekend uda mi się znaleźć czas i zdigitalizować na Epsonie V300. edit(przynajmniej zobaczyć czy się da w warunkach domowych)
    Ostatnio edytowany przez blackriver; 4979.

    #2
    Zamieszczone przez blackriver Zobacz posta
    udało mi się nabyć na ebay mikrofisze serwisowe[ATTACH=CONFIG]24627[/ATTACH] Yamahy do starych XTZ'ów 660 i 750 - nie przeglądałem wszystkich, ale wydaje się że są kompletne rocznikami. Może w weekend uda mi się znaleźć czas i zdigitalizować na Epsonie V300. edit(przynajmniej zobaczyć czy się da w warunkach domowych)
    Fajnie. Czekamy

    Komentarz


      #3
      ale czy to jest cos innego niz te, ktore leza w necie?
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #4
        A po co ci to, wpisujesz yamaha online catalog i masz wszystko nawet razem z aktualnymi cenami
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          - zbieram rzeczy dotyczące Super Tenery
          - w garażu i w lesie telefon raczej nie działa
          - nie wiem czy w necie są inne, wydaje się, że jest więcej informacji na fiszkach, łącznie z zakresem numerów seryjnych.

          Komentarz

          Pracuję...
          X