Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

X Spotkanie XTZ Club 8-10.06.2018 Tuczno

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Śledzę wątek

    Komentarz


      #17
      Kajakowy spływ przez "dziki" odcinek rzeki Obry. Super ciekawa sprawa dla pasjonatów fortyfikacji bo rzeka (i budowle na niej) jest istotnym elementem Miedzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Z tym, że to trasa na minimum trzy dni wiosłowania. Dość trudna technicznie i wymagająca wysilku, szczególnie w okresie wiosny i wczesnego lata. No i Junak owi nie przypasi bo to koc owanie i sranie po krzakach. Ale polecam
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #18
        No to może faktycznie to Tuczno było by ok?
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          Czas załatwić dobry samogonik ,rozlać w butelki i niech leżakuje do czerwca [emoji6]


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
            No to może faktycznie to Tuczno było by ok?
            tuczno to była tylko z mojej strony luźna propozycja
            może ktos ma inne ,lepsze miejscówki, w innej części kraju, żeby wszystkim było dogodnie.
            co do organizacji to u mnie średnio, nie wiem na co koledzy liczą? w załatwianie atrakcji nie mam czasu, z mojej strony mogę się dowiedzieć o wolne terminy ,domki ,ceny itp... no i czy w ogóle przyjmą bandę na jednośladach heheh
            byłem tam wiele razy ale co do wypadów w okolicy w teren i szutry nie pomogę i nie mam pojęcia bo sam nie śmigam, bunkry owszem,nie dalego wał pomorski, jest zamek, słynna stodoła , jakaś pizza i inne jadło w mieście,nawet maja lewiatana, nie wiem czy przed sezonem na ośrodku kuchnie mają itp...
            wszystko do przemyślenia

            Komentarz


              #21
              Uwierz mi, i tak połowy z tego nikt nie będzie oglądał
              Zadzwoń albo napisz, niech podadzą cenę, ilość około 40 osób ze śniadaniem i obiadem.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #22
                oooo, aż tyle ,myslałem że się u kula z 20-25 luda

                - - - Zaktualizowano - - -

                ok. na dniach się dowiem jak wygladaja terminy i koszty ,
                tylko mam jeszcze jedno, pytać o cały weekend?? tzn.piątek-niedziela. czy tylko sobota -niedziela??

                Komentarz


                  #23
                  cały weekend.

                  spływy są spoko Świdrem a nawet Wisłą.

                  Szutrów (ale bez widoków, wiadomix, mazowieckie) na południe od Warszawy to jest masa. Sam potrafię od Anina dojechać do Garwolina offem, jedynie z objazdem rezerwatu kawałkiem asflatu.

                  sto razy bardziej wolałbym Tuczno.
                  Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                  Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                  Komentarz


                    #24
                    Kurde ofca tylko właśnie w mazowieckim nie ma nikogo chętnego na organizację
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #25
                      joł
                      ja niestety i stety w czerwcu zwiększam wpływy do budżetu rodzinnego z tytułu 500 plus o następną owieczkę w stadzie także bedzie mi ciężko sojechać gdziekolwiek
                      nie wiem jak bedzie wyglądała sytuacja ,dlatego też w zwiąsku z tym nie ciągnę tematu miejsca starachowic i ewentualnej organizacji ....
                      napewno bede chciał sie z wami spotkać na BJT (bo blisko) z pępkówką

                      Komentarz


                        #26
                        Witam
                        A więc panowie mam info co do terminu i cen w Tucznie.
                        Są tylko wolne dwa terminy :
                        majowy- 18-20 maj
                        czerwcowy- 8-10 czerwiec

                        oferta wyłącznie na pełen weekend (2 noce)
                        domki BRDA 6 os., Mikołajki 4 os. z łazienkami, może tak być że będzie dodany jakiś domek bez sanitariatu , wszystko zależne od tego jak szybko będzie rezerwacja.
                        przy ilości 40 gości ( i na tyle osób będzie rezerwacja) cena wynosi 130 zł od osoby za pełen pobyt, tzn:
                        2 noce + obiad w sobotę + 2 śniadania ,sobota i niedziela.

                        dodatkowe opłaty to: prąd z licznika 0.90zł za kilowat , pościel 10zł jednorazowo itp...
                        reszta do obgadania ,wedle uznania na miejscu.

                        oczywiscie jest jedno ale... trzeba ustalić końca tygodnia czy jesteśmy zainteresowani, wtedy dajemy znać do ośrodka i rozmawiamy o rezerwacji , płatnosci ,zaliczce ,liscie itp...
                        jeszcze raz podaje gdzie to jest :


                        Ośrodek Leśny Tuczno - Staszica w Tucznie - kontakt, telefony, cennik, zdjęcia, ceny pokoi, opinie, położenie, mapa dojazdu.
                        Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

                        Komentarz


                          #27
                          Ja bym obstawiał 8-10 czerwca,
                          termin i tak jest odległy a jak to zwykle bywa trzeba rezerwować 2 miesiące przed.
                          Moim zdaniem nie ma co czekać bo potem to już terminów nie będzie.
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #28
                            "ale byłem tam już z 20 razy i nie wiem czemu zawsze chcę tam wracać, fajna właścicielka."

                            no znając życie to pewno po takiej imprezie już cie tam więcej nie wpuszczą
                            Ostatnio edytowany przez EMIL; 3114.

                            Komentarz


                              #29
                              aaaa, na wszelki wypadek prostuje " fajna właścicielka" , chodziło mi że sympatyczna. pracowała kiedyś z moim ojcem i pamiętam tam z przed 20 lat imprezy firmowe integracyjne ( niezłe balety) , z tego co wiem to już tam był jakiś zlot motocyklowy więc chyba wie czego można się spodziewać.
                              a jeśli nawet będzie to czasem mój ostatni tam wypad to na pewno moja żona będzie sie cieszyć , bo ona nie lubi tam jeździć.

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                                Kurde ofca tylko właśnie w mazowieckim nie ma nikogo chętnego na organizację
                                .... tam to nawet na piwo umówić się nie potraficie

                                Pomysł spoko - tereny zacne - szkoda tylko ze Drawa nieczynna w tym czasie - ale zawsze zostaje poligon....

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X