Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

X Spotkanie XTZ Club 8-10.06.2018 Tuczno

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    No to janas cie weźmie i na bawarze polecicie z nami.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      na 99 % przyjadę razem z Renią, ale autem. Niestety Renia nie może urwać się z roboty wcześniej niż przed 12-13, a jazda DRZtą 100km/h jednostajnym tempem po autostradzie to może i 5 litrów oleju być mało
      Ostatnio edytowany przez AdamB; 2501.

      Komentarz


        Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
        na 99 % przyjadę razem z Renią, ale autem. Niestety Renia nie może urwać się z roboty wcześniej niż przed 12-13, a jazda DRZtą 100km/h jednostajnym tempem po autostradzie to może i 5 litrów oleju być mało
        Adam, autobanem przez Stryków?

        Komentarz


          Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
          Adam, autobanem przez Stryków?
          Tak.

          Komentarz


            Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
            Tak.
            Ja z synem tez autem, startujemy koło 16 ze Zgierza, jeśli pasuje możemy się zgrać albo pojechać jednym wozem.

            Komentarz


              Ech.... wypijcie za zdrowie tych co nie mogą...

              Komentarz


                no dokładnie ,ja też tym razem nie dałem rady ... będe witał przyszłego członka klubu ...dobrej zabawy wszystkim żeby wam % nie zabrakło

                Komentarz


                  znikopis jeszcze sie odzywal, ze by z nami chetnie pojechal - 7ka, czy chcecie autobanem?
                  Pzdr!
                  prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                  Komentarz


                    Można po trochu tego i tego ?
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      wszystko mozna
                      Pzdr!
                      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                        wszystko mozna
                        No to lecimy autobanem do Poznania a potem na północ kawałek
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Dziś przejeżdżałem koło garażu znajomego. Patrzę i mi się przypomniało że ma teresę. Gadu gadu i .... jeżeli się nic nie zmieni leci ze mną na spotkanie z Wami
                          Czyli będzię nas dwóch z Prabut.

                          Komentarz


                            ja w porównaniu z innymi mam dość blisko do tuczna , a że piątek mam wolny mam w planach wystartować z Bydgoszczy tak 12.00-13.00 turystycznie bez gnania, jak by ktoś jechał od tej strony i godzina w miarę pasowała to można razem. Może Tomek2071 bo mieszkasz po sąsiedzku??

                            Komentarz


                              Spoko zgrany się , nawet wcześniej możemy wystartować i ogarniemy co i jak, jakieś ognisko trzeba zorganizować


                              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                                Spoko zgrany się , nawet wcześniej możemy wystartować i ogarniemy co i jak, jakieś ognisko trzeba zorganizować


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
                                spoko zobaczymy jeszcze o której, tak we wtorek- środę myślę że będzie orientacyjna liczba osób to zadzwonię jeszcze raz do ośrodka i podam na ilu mniej więcej maja się szykować ( tu prośba by koledzy się wpisali lub choć poinformowali kto jeszcze , prośba do junaka zęby podał ilu kierowników reflektowało przyjazd , orientacyjnie)
                                zagadam jeszcze o miejsce na ognisko , bo z tego co pamiętam to były tam organizowane.

                                a pisał do mnie jeszcze dziś Rafał (ducze15) że tez jedzie, ale chyba nie wie jeszcze o której i będzie się ze mną kontaktować.

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                1. Pawloo78-1 osoba- przelane 130zł
                                2.Marcinjunak - 1 osoba- przelane 130zł
                                3.Budrys4x4 - 2 osoby-??? co z kolegą???
                                4.Znikopis - 1 osoba -przelane 130zł
                                5. Gandalf - 1 os.- przelane 130zl
                                6. Tomek2071 - 1 osoba- Druga się zastana- przelane 130zł
                                7. qpcio - 1 os. -przelane 130zł
                                8. Nemo - 1 os. (dwie się zastanawiają)-przelane 130zł
                                9. Pablo1972 - 2 os.-przelane 130zł
                                10.maciekborowy- 1 osoba- przelane 130zł
                                11. advradek - 1 osoba
                                12.Gawron - 1 osoba- przelane 130zł
                                13. Daro - 1 osoba - przelane 130zł
                                14. Beniamin - 1 osoba - przelane 130zł
                                15. Baciar - 1 osoba - przelane 130zł[/QUOTE]
                                16. ducze15- 1 osoba
                                Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X