Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

X Spotkanie XTZ Club 8-10.06.2018 Tuczno

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    X Spotkanie XTZ Club 8-10.06.2018 Tuczno

    Już data późna, koniec lutego blisko a nikt nie wychyla się z organizacją spotkania wiosennego.
    Jeszcze w tym roku nie wypada nasza kolej na organizację zlotu PL-SK-CZ, dobrze bo jakoś nie uśmiecha mi się pić z tym ... romanem czy jak mu tam.

    Więc pytanie jak zawsze, gdzie i kiedy?
    Ja obstawiał bym na koniec maja, początek czerwca, większość ośrodków jeszcze śpi ale można zamówić już żarcie, pogoda ostatnio dopisała, no może nie na powrocie ale było spoko.

    Ostatnio dobrze bawiliśmy się w okolicach Bełchatowa, może Starachowice?

    Mi by najlepiej pasowały mazury
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    Lepiej w maju!!! W czerwcu Baba Jaga.

    Komentarz


      #3
      choć jestem czlonkiem zacnego forum dopiero nie caly rok , i choć mnie jazda w terenie i szutry nie ruszają , to chętnie bym sie spotkał z kolegami z klubu .
      i moze tez cos zaproponuje , choć nie wszystkim może pasowac bardziej północno-zachodnia część polski , fajny ośrodek mieczy wałczem a człopa, ośrodek typowa komuna , ale byłem tam już z 20 razy i nie wiem czemu zawsze chcę tam wracać, fajna właścicielka.
      Ośrodek Leśny Tuczno - Staszica w Tucznie - kontakt, telefony, cennik, zdjęcia, ceny pokoi, opinie, położenie, mapa dojazdu.



      taka ,tylko propozycja
      pozdro

      Komentarz


        #4
        byłem kiedyś w tym ośrodku w tucznie na uber pochlajówce. jak przeżył tamto to wszystko przeżyje.

        moje chęci hamuje szkoła. ale w tym roku się chyba szkoła skończy... może się uda...
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Misiek Zobacz posta
          Lepiej w maju!!! W czerwcu Baba Jaga.
          BJT dopiero na końcu czerwca więc spokojnie na początku może być XTZ.

          No to pierwszą miejscówkę mamy i chętnego na organizację, dobrze rozumiem?

          Jak dotąd praktycznie zawsze nocujemy w takich domkach, typ Brda jak dobrze pamiętam
          ale na taką imprezę myślę nic więcej nie potrzeba bo i tak wpuszczą nas tam tylko raz
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Miejsce -Podobny klimat jak ostatnio, co do daty mi też czerwiec lepiej pasuje , ja się pisze jak by co

            Komentarz


              #7
              ja caly czas mam z tylu glowy, zeby zrobic cos pomiedzy Wawa i Lodzia, na ktorym to zlocie atrakcja bedzie kajakowe enduro. True enduro!! ale chyba w tym roku nie dam rady ogarnac organizacji tego, wiec pojade tam gdzie przyjade na gotowe ;-)
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                ja caly czas mam z tylu glowy, zeby zrobic cos pomiedzy Wawa i Lodzia, na ktorym to zlocie atrakcja bedzie kajakowe enduro. True enduro!! ale chyba w tym roku nie dam rady ogarnac organizacji tego, wiec pojade tam gdzie przyjade na gotowe ;-)
                Jeśli chodzi o kajakowe enduro to w przyszłym roku mogę pomóc w organizacji spływu po Rawce.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                  Jeśli chodzi o kajakowe enduro to w przyszłym roku mogę pomóc w organizacji spływu po Rawce.
                  Dokladnie o tym myslalem

                  A przy tym jakie bydlo widzialem w osrodku, w ktorym konczylem ostatni splyw, to:
                  1) Nikogo tam nie zdziwimy
                  2) Bedzie z kim pic
                  2a) Albo sie bic ;-)

                  A domki sa takie, do jakich jestesmy przyzwyczajeni
                  Pzdr!
                  prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                    Dokladnie o tym myslalem

                    A przy tym jakie bydlo widzialem w osrodku, w ktorym konczylem ostatni splyw, to:
                    1) Nikogo tam nie zdziwimy
                    2) Bedzie z kim pic
                    2a) Albo sie bic ;-)

                    A domki sa takie, do jakich jestesmy przyzwyczajeni
                    O którym ośrodku mówisz?

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                      O którym ośrodku mówisz?
                      na 99% to byla "Sosenka"
                      Pzdr!
                      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                      Komentarz


                        #12
                        spływ w niedzielę na kaca jest idealnym pomysłem
                        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                        Komentarz


                          #13
                          nie wiem czy Rawka jest rzeka na kaca, ale testowalismy juz wziewne i bylo... smiesznie
                          Pzdr!
                          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                          Komentarz


                            #14
                            Taki spływ z tego co widzę to i na rzece Liwiec w Mazowieckim można ogarnąć, ale ja już to widzę
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                              Taki spływ z tego co widzę to i na rzece Liwiec w Mazowieckim można ogarnąć, ale ja już to widzę
                              Tuczno atrakcje: Słynna stodoła pana SZ. , spływ Korytnica,Płociczna. Drawa odpada w tym terminie (dyrektywa ptasia) no chyba że dolny odcinek do Krzyża. Parę obiektów wału pomorskiego no i poniemieckie bruki kilometry bruków nawet w DPN.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X