Poka wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Jak podpite powinny by reflektory?

Junior Member
    Doczy
    sty 2018
    Postw
    45
    Motocykl
    yamaha xtz 750
    Skd
    Dbica

Domylnie Jak podpite powinny by reflektory?

Pytanie do kolegw, robi porzdek z reflektorami przednimi. U mnie kto podpi dwie lampy razem wiata mijania + dwie razem wiata drogowe. Sygna wietlny dwa reflektory. Pytanie jak powinno by prawidowo, zamierzam niedugo jecha na przegld rozszerzony ,a z takim cudem to nie przejdzie

Member
    Doczy
    sie 2014
    Postw
    119
    Motocykl
    XTZ 750
    Skd
    Jarosaw

Domylnie

Pytanie jeszcze jak masz wersj. Wersje z Woch i niektre ze Szwajcarii miay w standardzie obie lampy mijania z tego co pamitam. Na forum by kiedy poruszany temat rnic w poszczeglnych rocznikach i krajach pochodzenia, kraj pochodzenia rozpoznasz po pocztku vinu. Tak w ogle to wtpie eby trafi na przegldzie kogo kto czepi si tych lamp albo eby wiedzia e powinna si wieci tylko jedna. Mi kiedy diagnosta zwrci uwag nawet na to czy ma si wieci jedna a nie przypadkiem dwie.

Junior Member Avatar Michau
    Doczy
    wrz 2017
    Postw
    44
    Motocykl
    XTZ 750 Super Tenere
    Skd
    EL/Wwa

Domylnie

Pytanie brzmi czy oba klosze maj homologacj na H4 (zakadam, e takie arwki tam masz). Jeli maj homologacje to mog wieci dwie. Jeli tylko jeden ma na H4 to na mijania powinien wieci jeden, a na drogowych dwa.
    secretgarage.pl

Junior Member
    Doczy
    sty 2018
    Postw
    45
    Motocykl
    yamaha xtz 750
    Skd
    Dbica

Domylnie

Sprawa wyglda tak , do lamp jeszcze nie zagldaem jutro zajrze zobacz jakie arwki co i jak , natomiast na stacji diagnostycznej dzi pytaem to powiedzieli , ze jeden reflektor powinien wieci si na mijania , natomiast drogowe lewy. Czyli co dziwnie gadali prawy mijania ,lewy drogowe -to s wzgldem ich tzw dugie

Member
    Doczy
    lut 2010
    Postw
    243
    Motocykl
    XTZ 750
    Skd
    Rzeszw
    GG
    GG: 6191443

Domylnie

Michau dobrze prawi,jak jest H4 na obydwu kloszach to maj obie wieci i na krtkich i na dugich jeli jest H4 i H1 to tylko dugie wiec dwie a na krtkich jedna.Czsto spotykaem si z tak przerbk (czsto robion ju w Szwajcarii ) e do lampy H1 kto woy arwk H4 i podpi obydwa wkna.Takie co nie ma prawa dobrze wieci i jest nieprzepisowe.Chcc mie dwa razy H4 trzeba zaoy wesemy albo prawy klosz H4 od TDR125.Przypomn dla Bodzio i moe innych e w tenerce od dugich jest ty przewd,od krtkich zielony a czarny to ,,masa"

Member
    Doczy
    gru 2017
    Postw
    83
    Motocykl
    XTZ 660
    Skd
    Buk

Domylnie

Chcąc mieć 2xH4 wkładamy kompletną lampę z TDR125.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Senior Member Avatar zz44
    Doczy
    gru 2013
    Postw
    363
    Motocykl
    XTZ 750 1992r.
    Skd
    Gdynia

Domylnie

...albo bierzesz gotowca z Rzeszowa.

http://www.xtzclub.pl/threads/12375-...stela%BF+wesem

Temat by kiedy poruszany. Tu masz uzasadnienie prawne

http://www.xtzclub.pl/threads/8437-p...l=1#post121189

Ja bym zmieni stacj.

Junior Member
    Doczy
    sty 2018
    Postw
    45
    Motocykl
    yamaha xtz 750
    Skd
    Dbica

Domylnie

Tak wic sprawa z reflektorami wyglda u mnie tak, mam na obu arwki H4 ,w obu reflektorach tzw,postojwki, a przewody drogowe kolor niebieski ,mijania czerwony , tak naknocone

Junior Member Avatar Michau
    Doczy
    wrz 2017
    Postw
    44
    Motocykl
    XTZ 750 Super Tenere
    Skd
    EL/Wwa

Domylnie

Ok, masz żarwki H4 ale czy na samych reflektorach (szkłach) masz wybitą homologację na H4? bo od tego będzie zależeć czy to H4 siedzi tam legalnie czy nie
    secretgarage.pl

Junior Member
    Doczy
    wrz 2016
    Postw
    20
    Skd
    Bydgoszcz

Domylnie

To ja si podcz pod temat.
    Zrobiem przeszczep i wsadziem lampy z tdr 125.
    Podczyem lampy wg tego schematu
    remont-rys-4.png

wiata mijania dziaaj dobrze. wiata drogowe nie dziaaj dobrze. Po przeczeniu z LOW na HIGH adna lampa si nie wieci. Jak wcisn przycisk PASSING (ten od mrugania) to wiec obie prawidowo na HIGH. Przekaniki (sygna 85) podpiem pod kostk od lewej lampy. Wczeniej byo lewa H4 prawa tylko dugie.

Mia kto tak? Ewentualnie jakie pomysy gdzie zjeba**?

pozdrawiam

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •