Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lipiec w Rumuni

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Lipiec w Rumuni

    Cześć.
    Zaczynam powoli planować urlop w połowie lipca i kusi żeby wyrwać się do Rumunii.

    Wszystko jeszcze jest w fazie planów. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć to zapraszam do kontaktu.

    Rozważam dwie możliwości: -albo zalawetować się tutaj w Polsce i polatać głównie offem na miejscu -albo założyć dualowe oponki jak TKC i jechać na kołach w tamte rejony i polatać głównie po szuterkach i czasem asfaltach.

    Dokładny termin i długość wyjazdów jest też do dogrania.

    Ja mała tereską. Noclegi głównie na dziko w namiotach przy ognisku, jedzonko również to co mamy ze sobą.

    Jestem zawsze otwarty na propozycje.

    pzdr.

    #2
    Gdybyś chciał to przełożyć na wrzesień to ja z kubsonem lecimy. Wczesniej nie damy rady bo tamten na erazmusie czy innym spędzieTeż małymi teresami

    Komentarz


      #3
      Dam znać, ale może być ciężko Najbardziej dostępny jestem właśnie w lipcu i sierpniu.

      Komentarz


        #4
        Odśwież temat bliżej wyjazdu. Tam ciągle ktoś jeździ. Ja mam już trochę zjeżdżoną Rumunię (2-3 razy w roku), ale omijałem pewne regiony błędnie myśląc, że niema tam czego szukać i się w zeszłym roku mocno zdziwiłem np. jadąc przez góry Apuseni, w których okazuje się byłem kilka lat temu z Siedlarem, ale potraktowane były całkowicie tranzytowo. Więc nadal mam tam sporo do przeczesania i tam wrócę, ale terminu nie znam.
        Po ostatnim wyjeździe z noclegami pensjun/camp odpuszczam te klimaty, szczególnie w miesiącach wakacyjnych, kiedy pompują kasę z turystów za standardy takie, że czasami wolałem iść się wysrać w krzaki. Zdecydowanie wolę rozbijać się na dziko tam, gdzie mi się podoba.
        Ostatnio edytowany przez ArturS; 427.

        Komentarz

        Pracuję...
        X