Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Elektryka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Elektryka

    Czasem trzeba wymienić pin, konektor w wiązce czy też po prostu zrobić coś od nowa. Pojawia się wówczas problem ze znalezieniem właściwego elementu (samych typów konektorów jest setki. Grzebiąc w swojej Tenerce trafiałoby mnie gdybym musiał stosować przejściówkę do przejściówki. Udało się mi ustalić że w moim przypadku Yamaha wykorzystuje elementy SUMITOMO (nie wiem jak w starszych motocyklach).
    Jeśli komuś przyjdzie zatem ochota na jakieś robótki wokół elektryki i będzie szukał konkretnego złącza, konektora to z dużym prawdopodobieństwem znajdzie go np tu:



    albo:

    We have Vintage and modern Sport-bike Motorcycle Wiring Harness electrical Connectors, These connectors are purchase directly from the manufacturer, And in many cases the OEM Supplier, The terminals and connectors are superior quality. Most are Manufactured in the, Japan, USA or Europe. Bullet Connectors, Yazaki, Sumitomo, Hitachi, 6.3mm - .250, 2.8mm - .110, 2.3mm - .090, Connector Sets with terminals, Solenoid Connectors, Connector Covers, Mini Relay Connectors,Voltage Regulator-Rectifier Connector for Honda, H4 Headlight connector and couplers. great prices and low shipping cost.


    Majac juz informację że potrzebuję np. Sumitomo 91 Series Female Terminals zdecydowanie łatwiej wskazać w sklepie czego szukamy...
Pracuję...
X