Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot Tuczno - sprawy organizacyjne itp.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Gra gitara.
    i te napisy , czerwień partyjna

    Komentarz


      #62
      cześc i czołem
      gadałem dziś z ośrodkiem i wstępnie zapowiedziałem 25 os. ale w czwartek zadzwonię i sprostuje jak coś się zmieni.
      z jadłem nie ma co kombinować bo minimalna liczba luda będzie.
      przypominam że po za ustaloną opłatą za pobyt, trzeba doliczyć po 10zł za pościel - no chyba że nikt nie chce i ma swoją lub śpi bez , oraz opłata za prąd , osobno odczyt z licznika za każdy domek.
      i tak jeszcze na wszelki wypadek informuje że tak jak pisałem wcześniej ,ośrodek to typowa komuna , z tego co pamiętam w domkach zawsze brakowało jakiś ścierek środków do mycia , sraj taśmy-może jedna rolka,czy nawet było za mało łyżeczek itp...

      no i teraz na koniec, na piątek będzie przygotowane ognisko z drewnem , pytałem o koszt , ale usłyszałem że nie zbiednieją i nam przygotują ( myślę że się dogadamy i jakaś małą zrzutkę się zrobi)
      oczywiście kiełbaski itp...czy browar na ognisko we własnym zakresie , tak więc jak ktoś dojedzie dość późno niech może się zaopatrzy po drodze bo nie wiem jak tam sklepy po otwierane mają a po za tym w piątek na koniec dnia może być problem .,
      ja razem z Tomkiem i Rafałem ruszamy z Bydgoszczy tak o 12.00 więc będziemy na miejscu jeszcze dość wcześnie i pewnie coś tam już ogarniemy , jakiś sklep itp...
      jak ktoś coś .... problem z dojazdem do ośrodka itp... podaje namiary . 696-128-145
      Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

      Komentarz


        #63
        Czyli teoretycznie kieliszków tez może nie być [emoji6]


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz


          #64
          Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
          Czyli teoretycznie kieliszków tez może nie być [emoji6]


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
          No właśnie tak może być,czyli lepiej wszystkie środki pierwszej pomocy mieć swoje

          Komentarz


            #65
            To ja moge przekazać jakby ktos leciał przez warszawę: kieliszki forumową flagę XTZ i szprychy dla Junaka do wymiarowania do forumowej WIKI.

            Komentarz

            Pracuję...
            X