Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Gmole do XTZ 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Gmole do XTZ 660

    Gmole kompletne do starszej XTZ660 - moja była 92 wiec do wiekszosci pasowac bedzie pewnie. Solidne, warto odmalować. XTZ sprzedałem juz ze 3 lata temu a gmole jakoś się uchowały :-)

    https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...5-IDsLBot.html

    Jakby co mam na sprzedaż tez ST 750 porobioną sensownie.
    Ostatnio edytowany przez juxtz; 2557.
    www.motoczesci24.com - części nowe i używane do zabytkowych motocykli, części do nowych motocykli, oleje, filtry, narzędzia.
    Zniżka dla XTZClub!

    #2
    ile za ten luksus będziesz krzyczeć?

    Komentarz


      #3
      witam, czy są zdjęcia z motorem
      Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
      Facebook

      Komentarz


        #4
        Kupione) Niema co wybrzydzać, fajne gmole
        Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
        Facebook

        Komentarz


          #5
          Gmole w sprzedaży! Niestety do mojej tenerki z plastikami nie pasuje. Cena ta sama 350zl
          Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
          Facebook

          Komentarz


            #6
            Masz jedno czy dwulampowca? Kolega ma przerobionego na na podwójna lampę. Będzie to pasować?

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez czapel77 Zobacz posta
              Masz jedno czy dwulampowca? Kolega ma przerobionego na na podwójna lampę. Będzie to pasować?
              Pokaż tą przeróbkę.

              Komentarz


                #8
                92 rok jednolampowiec, u mnie są plastyki przez które niestety nie mogę założyć gmole tak jak chce, raczej tak - to zdjęcie gmoli z poprzednim moto
                DSC00506 [1024x768].jpg
                Ostatnio edytowany przez AndrzejGO; 5009.
                Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
                Facebook

                Komentarz


                  #9
                  Te trójkątne plastiki przy zbiorniku zrobione są z takiego gównolitu, że pękają nawet przy delikatnej glebie. Najlepiej je od razu odkręcić, a później przy sprzedaży przykręcić to kupujący będzie się jarał, że oryginalne plastiki, malowanie i nie jeżdżony w terenie

                  Ja miałem takie gmole: https://get.google.com/albumarchive/...I23_PmWs4D8swE. Plastiki pod nie wchodziły, ale gmole gięły się i je łamały, a poprzeczka, która łączyła oba gmole ocierała o fajkę świecy. Nie polecam.
                  Ostatnio edytowany przez AdamB; 2501.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                    Te trójkątne plastiki przy zbiorniku zrobione są z takiego gównolitu, że pękają nawet przy delikatnej glebie. Najlepiej je od razu odkręcić, a później przy sprzedaży przykręcić to kupujący będzie się jarał, że oryginalne plastiki, malowanie i nie jeżdżony w terenie

                    Ja miałem takie gmole: https://get.google.com/albumarchive/...I23_PmWs4D8swE. Plastiki pod nie wchodziły, ale gmole gięły się i je łamały, a poprzeczka, która łączyła oba gmole ocierała o fajkę świecy. Nie polecam.
                    Potwierdzam. Przynajmniej na początku zanim się nie ogarnie motocykla w stopniu podstawowym lepiej zdjąć Te pod bakiem i te z czachy. Bez nich tenere wygląda naprawdę źle, ale lepsze to niż naprawianie, szukanie itd. Nie wiem czy to przez wiek, czy takie były fabrycznie, ale są mega kruche. To już moje z żywicy (po którymś tam fikołku nie było już co zbierać z ori) są bardziej wytrzymałe.

                    Po 94 albo 95 yamaha zrobiła wersję dwulampową i plastiki sa jeszcze bardziej z dupy, skutkiem czego zamiast kupować jeden drobny element i w razie dobrego przyglebienia musimy szukać całego ebanego panelu bocznego który jest niedostepnie-nieosiągalny. dziękujemy ci yamaho

                    Ja bym założył te gmole. chłodnica ważniejsza niz plastik.
                    Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                      Pokaż tą przeróbkę.
                      OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                      Mam tylko takie coś.
                      Nie znam w ogóle się na 660. Poradzicie czy będzie pasować.

                      Komentarz


                        #12
                        podałeś linka na kategorie "szosowo-turystycznie"
                        w profilu masz wpisany XTZ 750..
                        nie wiem czy będą pasowali, ale ktoś z forumowiczów na pewno zaraz coś podpowie czy z malej tenerki pasują do dużej
                        Ostatnio edytowany przez AndrzejGO; 5009.
                        Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
                        Facebook

                        Komentarz


                          #13
                          Napisałem że to dla kolegi. Ja mam ST. Kumpel nie jest na forum. Nie mam zdjęć tylko link do starego ogłoszenia. Jakby pasowały to masz je sprzedane. Kwestia tylko ustalić czy pasują

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez czapel77 Zobacz posta
                            Napisałem że to dla kolegi. Ja mam ST. Kumpel nie jest na forum. Nie mam zdjęć tylko link do starego ogłoszenia. Jakby pasowały to masz je sprzedane. Kwestia tylko ustalić czy pasują
                            To ten link nie robi.

                            Komentarz


                              #15
                              W trasie jestem teraz i w tel ogarniam i u mnie link działa.
                              Kolega gadał I raczej nie podejdzie. Gmole są do 660 z jedną lampą ale jak ktoś zdejmie te małe plastiki. W dużej owiewce od dwulampowej jest jeszcze mniej miejsca by to założyć

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X