Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Majówka 2018 - TET Poland

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Majówka 2018 - TET Poland

    Mam tydzień wolnego na początku Maja więc jak co roku trzeba zaplanować majówkę na moto.
    Teraz wymyśliłem sobie przejazd śladem TET przez Polskę, do ustalenia jeszcze kierunek, z północy na południe albo odwrotnie.
    Ślad przebiega przez moje rodzinne okolice więc będzie możliwość pojeżdżenia po przecince i okolicznych trasach koło Dęblina.
    Ci którzy jeździli z nami na Lubelskie Szutry wiedzą że można tam fajnie pojeździć

    Punkt startu jeszcze bliżej nieokreślony. Do ustalenia.

    Spanie jak zwykle w agroturystykach, cena noclegu 20-30 zł ze śniadaniem. Bez namiotów i srania po krzakach !.

    Jeśli ktoś chętny to pisać.
    Grupa najlepiej zorganizowana to 2-4 osoby.

    O wcześniejszych wyjazdach majowych można poczytać na forum w relacjach. Każdy kto ze mną już jeździł wie że nie lubię błota więc dla zachęty fota z poprzedniego wyjazdu z kolegą Lemurem. Jeszcze nic pewnego ale może dołączy na chwilę.

    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    Łał. Dlaczego nie dałeś tego zdjęcia do kalendarza?

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez zz44 Zobacz posta
      Łał. Dlaczego nie dałeś tego zdjęcia do kalendarza?
      Ale motocykle na tle dachu ci sie nie podobają czy coś?

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
        Ale motocykle na tle dachu ci sie nie podobają czy coś?
        Ale że co,źle położony czy kolor nie tego,a może dachówka była by lepsza [emoji6]


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz

        Pracuję...
        X