Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Śrubka składu mieszanki xtz 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Śrubka składu mieszanki xtz 660

    Jak w tytule, kupię pilnie śrubkę składu mieszanki gaźnika do xtz 660 . Bardzo proszę o pomoc , może komuś zalega jakiś niekompletny gaźnik z którego można ją wykręcić .

    #2
    Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
    Jak w tytule, kupię pilnie śrubkę składu mieszanki gaźnika do xtz 660 . Bardzo proszę o pomoc , może komuś zalega jakiś niekompletny gaźnik z którego można ją wykręcić .
    Ale w aso pytał?



    Dostępność jest. Cena wysyłki 10 razy większa niż element ;D
    A cześć występuje akurat niefartownie w zupełnie nietypowych u nas wynalazkach yamahy.

    Spróbowałbym porównać z jakimś XT. Mozliwe, ze nie będzie się znacząco różnić.
    Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

    Komentarz


      #3
      Nie pytał , ale jak nie znajdzie to będzie musiał dzięki. Kumpel mi podrzucił ale coś mi nie pasuje wyglądem do tej co wrzuciłeś link.
      Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

      Komentarz


        #4
        Możliwe, że ja coś skopałem bo w gaźniku Tenere grzebałem dwa lata temu, a pamięć już nie ta co kiedyś

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
          Możliwe, że ja coś skopałem bo w gaźniku Tenere grzebałem dwa lata temu, a pamięć już nie ta co kiedyś
          Znalazłem takie coś i tu widzę że jest inna , niby rocznikami też się różniły , http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-g...217587827.html , mam tą pomiędzy tymi częściami w uszczelkach , czy to jest ta ????

          - - - Zaktualizowano - - -

          Mam taką i nie jestem pewien czy to taka ?? Śrubka reg mieszanki.jpg

          Komentarz


            #6
            Nećik mówi, że taka e63544e7742a79c8b76792aec2365fe8.jpg
            Ale wój ich tam wie. Jutro wykręcę ze swojego i obaczym.

            Ten zestaw z allegro to bogaty. Jasne że to chinczyk i sam sprzedajacy nie bardzo chyba zorietowany co sprzedaje. Ale jakby ten zestaw co jest w górnym prawym rogu pasił to byłoby mega. Dysze, iglice, rozpylacze.. nosz kurna !

            Na pewno można sobie podarować zaworki bo te są do śmieci.
            Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

            Komentarz


              #7
              Mam taką , czy ktoś pomoże czy to jest ta ?? śrubka reg miesz.JPG

              - - - Zaktualizowano - - -

              No to mam nie taką A taką znalazłem na allegro http://allegro.pl/dysza-regulacji-mi...018135031.html , tanio też nie jest. No to czekam z niecierpliwością jak rozkręcisz i będzie jasne . Jak byś mógł to wrzuć fotę. z góry wielkie dzięki , bo już zgłupiałem !
              Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

              Komentarz


                #8
                Prince , sprawa się wyjaśniła , wreszcie się dodzwoniłem do gościa i powiedział że jest to zdjęcie poglądowe i śrubki składu mieszanki w tym komplecie nie ma . A samej śrubki tez nie posiada , więc myślę że miałeś rację i to będzie ta którą wrzuciłeś foto. A co dokładnie maja w tych kompletach to hu.. wie . tą co mam to na pewno nie jest to , i to co na tym ogłoszeniu też nie . Bo grubość gwintu i długość na oko mi nie pasuje i brak oringu . Ale jak byś wykręcił swoją to by było na 100% pewności jakiej szukać . Ponawiam prośbę czy ktoś ma odsprzedać tą śrubkę ???

                Komentarz


                  #9
                  Wiem bo od razu popatrzyłem na negatywy tego sprzedawcy i do razu pierwszy komentarz było o tym ze te gaźnikowe zestawy to lipa. Dlatego napisałem
                  Jasne że to chińczyk i sam sprzedający nie bardzo chyba zorientowany co sprzedaje.
                  Gaźnik już lezy przede mną na biurku. Na pewno wykręcę i zrobię słitfocię, ale potrzebuje wolnej chwili w biurze.

                  Komentarz


                    #10
                    No to fajnie , Wreszcie będzie wiadomo o co chodzi , Już mi bardzo pomogłeś za co bardzo dziękuję.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
                      No to fajnie , Wreszcie będzie wiadomo o co chodzi , Już mi bardzo pomogłeś za co bardzo dziękuję.
                      Spoczko. To rewelacja: śruba składu w yamasze w warszawie 169,40 Są zajebiści !
                      Ostatnio dzwonie do nich po to żeby poprawić sobie humor
                      Będę robił za niedługo zamówienie do japonczyków, przez ruskich. 36zł po aktualnym kursie bez kosztów.

                      A wygląda ona tak Sruba.jpg
                      Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

                      Komentarz


                        #12
                        No i wszystko jasne , to na alle jest taniej bo 75 zeta + przesyłka 9zł. http://allegro.pl/dysza-regulacji-mi...018135031.html . Poczekałbym i jak by było możliwe to może byś mi te śrubkę ściągnął , ale nie chce Ci robić kłopotu, bo to jednak latanie, wysyłanie itd. Muszę więc zamówic te z alle , tylko jeszcze zerknij swoim fachowym okiem czy czasami czymś się nie różnią . Dzięki wielkie Prince za fatygę , gdybyśmy się kiedyś spotkali to masz u mnie duży a nawet dwa pakiety browaru ( no chyba że coś mocniejszego wolisz to nie ma problemu ) . A jak długo by czekać na taką przesyłkę od Japanów ?

                        Komentarz


                          #13
                          Według mnie śruba taka sama co na aukcji.
                          Jeszcze nie wiem kiedy będę klecił zamówienie. Może być do dwóch miesięcy- najistotniejszym jest lampa do YX600 dziewczyny i to ona musi dojrzeć do decyzji. Zamówienie przychodzi raczej szybko, bo ostatnie w ciągu dwóch tygodni.

                          Komentarz


                            #14
                            Taki stres z kawałkiem śrubki..... będę w garażu wieczorkiem to zerknę co mi tam zalega. Powinny być ze dwie....

                            Komentarz


                              #15
                              No czeczen , jesteś wielki , to odkładam do jutra zamówienie i czekam z niecierpliwością na wiadomość .To teraz następny pakiet beera trzeba będzie szykować . Niestety ale bez niej ani rusz . a pogoda w jaja parzy i nie mam zamiaru się tylko przyglądać jak inni śmigają. Dzięęęęękiiiii !
                              Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X