Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Śrubka składu mieszanki xtz 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Niestety...... szukałem i szukałem... nie ma..







    .... dwóch - jest tylko jedna. Napisz PW z adresem.

    Komentarz


      #17
      Ok , już walnąłem priva bo czas nagli . Dzięki !!

      Komentarz


        #18
        Prince gdzie zamawiasz u ruskich?

        Ja jakis czas temu robilem zamowienie dla siebie z boats.net i kumpel mi to z USA sciaga. Aktualnie wpadlo na clo bo mi sie spieszylo i samolotem paczke wzielismy. Widzialem te przebitke cenowo na tej srubce. Tez czasem poprawiam sobie humor sprawdzajac ceny czesci OEM Tak sie sklada ze wzialem na zapas kilka takich srubek chociaz mojej w sumie nic nie dolega

        Komentarz


          #19
          Masz kilka i nie dałeś znać ?? na co je kisisz skoro Ci tyle nie potrzeba ?

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez Mular Zobacz posta
            Prince gdzie zamawiasz u ruskich?


            Ale to żadna reguła, że mają najtaniej. Czasem taniej w stanach, czasem tu gdzie podałem, a czasem można wyrwać coś fajnego u nas bo ktoś chomikował/zle wybrał/okazało się niepotrzebne i sprzedaje za pół ceny.

            Np nowe boczki do jednolampowej były w tym roku na allegro. A towar jest zupełnie niedostępny na świecie. Tak samo w kraju kupiłem jakieś uszczelki przy generalce góry, filtry czy zestaw remontowe do np hamulca. Ten ostatni na stronie naszego forumowego kolegi- miał najniższą cenę z ofert jakie wyszukałem na świecie i zero oczekiwania. Polecam Łukasza http://xtzparts.com/index.php
            Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
              Masz kilka i nie dałeś znać ?? na co je kisisz skoro Ci tyle nie potrzeba ?
              Nie mam bo jeszcze do mnie paczka nie doszla. Poza tym nie czytam forum codziennie.

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez Mular Zobacz posta
                Nie mam bo jeszcze do mnie paczka nie doszla. Poza tym nie czytam forum codziennie.
                No to sorki kolego

                Komentarz


                  #23
                  Oficjalne podziękowania dla czeczena , śrubka dotarła i wkręcona , motek gada aż miło Można w weekend testować Oczywiście koledze Prince też dziękuję za pomoc w temacie

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X