Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leje paliwo z komory pływakowej?? XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Leje paliwo z komory pływakowej?? XTZ 750

    Witam, mam pytanie czy może ktoś zmierzył się z podobnym przypadkiei jak temu zaradzić. Podpialem gazniki, założyłem zbiornik i nalalem paliwa a tu nagle kałuża pod Tereska, zdiagnozowalem że leje z obu otworów komór pływakowych gaznikow (taki mały otwór w komorze, od środka jest w nim rurka). Jak temu zaradzić, ewentualnie co jest przyczyną? Dodam jeszcze że włożyłem silnik razem z gaznikami od TDM 850 3vd a tam wszystko było ok.

    #2
    Grawitacja

    Komentarz


      #3
      Nie do końca ogarniam Twój opis, ale:
      -w komorach pływakowych są śrubki spustowe do spuszczania benzyny z komory, są zakręcone??
      -jak wychodzi na to że zaworek iglicowy nie trzyma to warto spuścić paliwo śrubkami o których pisałem powyżej bo może się w zaworek dostać paproch z baku i zaworek nie domyka
      -jak nie trzyma zaworki są zepsute to trzeba je wymienić, ale to już pytanie nie do mnie.


      pozdrawiam

      Komentarz


        #4
        Obie są zakręcone. No wygląda na to że w komorach się przelewa i z obu wylewa sie nadmiar paliwa. Odkręcilem komory, wyciągnąłem plywaki i przedmuchalem ale znowu to samo. Dziwne jest to że ze leje się z obu, jeśli podszedł by jakis paproch to raczej pod jeden. No nic, dzisiaj zamienię całe plywaki z drugiego gaznika i zobaczymy czy pomoże.

        Komentarz

        Pracuję...
        X