Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Leje paliwo z komory pływakowej?? XTZ 750

Member
    Motocykl
    Suzuki GSX 400, Yamaha XTZ 750, M72, Jawa 175 - 356

Domyślnie Leje paliwo z komory pływakowej?? XTZ 750

Witam, mam pytanie czy może ktoś zmierzył się z podobnym przypadkiei jak temu zaradzić. Podpialem gazniki, założyłem zbiornik i nalalem paliwa a tu nagle kałuża pod Tereska, zdiagnozowalem że leje z obu otworów komór pływakowych gaznikow (taki mały otwór w komorze, od środka jest w nim rurka). Jak temu zaradzić, ewentualnie co jest przyczyną? Dodam jeszcze że włożyłem silnik razem z gaznikami od TDM 850 3vd a tam wszystko było ok.

Guru Member Avatar Prince
    Motocykl
    XTZ660 92r XR650R

Domyślnie

Grawitacja

Globtroter Kielecczyzny Avatar Tomur
    Motocykl
    Ural, XTZ 660

Domyślnie

Nie do końca ogarniam Twój opis, ale:
    -w komorach pływakowych są śrubki spustowe do spuszczania benzyny z komory, są zakręcone??
    -jak wychodzi na to że zaworek iglicowy nie trzyma to warto spuścić paliwo śrubkami o których pisałem powyżej bo może się w zaworek dostać paproch z baku i zaworek nie domyka
    -jak nie trzyma zaworki są zepsute to trzeba je wymienić, ale to już pytanie nie do mnie.

pozdrawiam

Member
    Motocykl
    Suzuki GSX 400, Yamaha XTZ 750, M72, Jawa 175 - 356

Domyślnie

Obie są zakręcone. No wygląda na to że w komorach się przelewa i z obu wylewa sie nadmiar paliwa. Odkręcilem komory, wyciągnąłem plywaki i przedmuchalem ale znowu to samo. Dziwne jest to że ze leje się z obu, jeśli podszedł by jakis paproch to raczej pod jeden. No nic, dzisiaj zamienię całe plywaki z drugiego gaznika i zobaczymy czy pomoże.

Uprawnienia