Poka wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Sprzedam ma teres

Junior Member
    Doczy
    lip 2016
    Postw
    18
    Skd
    Krakw

Domylnie Sprzedam ma teres

Witam, do sprzedania tereska 4MY (dwie lampy), rocznik 1997.

Na dzie dzisiejszy nic nie trzeba jej dokada.

Historia motocykla:

- przywleczona z Niemiec przez firm Moto-Top z Krakowa. Mam niemieck ksik z wpisami serwisowymi po 1 tys, 6 tys, 15 tys, oraz wpisem Moto-Top po sprowadzeniu - przebieg 28 590 km na dzie 4 wrzenia 2006 r.

- ja jestem z tego co wiem trzecim wacicielem w Polsce.

Kupiem j na przeomie lipca i sierpnia 2016 r. i po zakupie od razu (przy przebiegu 52 690 km):

- wymieniony acuch rozrzdu za porad poprzedniego waciciela (wg serwisanta - DiD)

- wymieniony napd (DiD)

- wymienione opony obie na Metzeler Tourance (przedni wymieniem troch pniej ni tyln), nowa dtka z tyu

- olej (shell ax 7 10w40) + filtr

- filtr powietrza

- sprawdzenie synchronizacji, czyszczenie i regulacja ganika

Na powysze prace mam paragon i ksiak z firmy Moto-Mantra z Krakowa.

Od tamtej pory "dobiem" do 60 tysicy z kawakiem, olej potem wymieniaem sam zgodnie z zaleceniami co 6 ty (czyli na obecnym przebiegu jeszcze 4 tysice mona zrobi). Moja pierwsza i ostatnia jak dotd samodzielna wymiana oleju polagaa na wlaniu syntetyka Shell Advance Ultra 10w40 i wymianie filtra (mam paragon na olej). Teraz dolaem po zrobieniu paru kilometrw po zimie troch psyntetycznego Motula.

Oczywicie jak kada teresa troch zjada olej, ale nie bardzo Motocykl jest moim zdaniem okazem zdrowia, nie ma ani ladu dymu jakiegokolwiek koloru na zimnym ani na ciepym silniku.

Jedyne, co mnie wkurza:

w ganiku co si telepie (cyka) na wolnych obrotach - motocykl by rozbierany rok temu w jedynym serwisie krakowskim pod ktem ew. dochodzenia tych dwikw z okolic gowicy, wykluczono to i wskazano na ganik (jaki luny element). Dwik ten towarzyszy mi od samego zakupu - przy pierwszym serwisie mechanik wskaza, e moe chodzi o zuyt sprynk mechanizmu dekompresatora, ktra cyka na zimnym? ale drugi serwis nic nie usysza z silnika tylko wanie wskaza na ganik. W kadym razie jest problem czysto estetyczny, bo motocykl cigle jedzi i nic mu si nie dzieje.

Wtedy zrezygnowaem z zagbiania si w temat bo wolaem wyda pienidze raczej na paliwo, a demonta i ponowny monta ganika samodzielnie jednak troch mnie na razie przerasta.

Drugim problemem estetycznym s pknicia na prawej owiewce (sklejone ywic). Pierwszy waciciel w Polsce mia pono za krtkie nki i wyglebi podczas postoju. ladem tego zdarzenia s gmole Hepco.

Niestety nie robiem jakich tras typu Mongolia czy Afryka, motorek najdalej by w Budapeszcie w zeszym roku , ale jak do tej pory nie zawid i myl e nowemu wacicielowi jeszcze lata posuy.

Do motocykla dorzucam:

- oryginaln nisk szyb (obecnie zaoona wysza)

- nowy komplet dtek Michelin

- zapasowy filtr oleju

- narzdziwka zostaa zaopatrzona w odtworzony przeze mnie komplet kluczy dosownie do wszystkich rub w motocyklu + samorbkowy klucz do wiecy. Niestety oryginalnych kluczy nie dostaem z motorkiem.

- gmole Hepco;

- wspomniane wyej sprynki dekompresatora, ktre kupiem z myl o wymianie, okazuje si e niepotrzebnie.

Do motocykla NIE DORZUCAM:

- widocznych na zdjciu kufra, pyty pod kufer, deflektora na szyb, uchwytu na telefon i gniazda adowania.

Interesuje mnie tak z 8 ty PLN.
    Attached Images

Junior Member
    Doczy
    lip 2016
    Postw
    18
    Skd
    Krakw

Domylnie

Update:
    Sprzedam za 6 tys.

Aktualny przebieg to ok 67 tys km

W sierpniu bezproblemowo objechalem do Wloch i z powrotem (ok 3200 km).

- - - Zaktualizowano - - -

Update:
    Sprzedam za 6 tys.

Aktualny przebieg to ok 67 tys km

W sierpniu bezproblemowo objechalem do Wloch i z powrotem (ok 3200 km).

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •