Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiar naklejki znamionowej na główce ramy i jeszcze coś

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Wymiar naklejki znamionowej na główce ramy i jeszcze coś

    Witam. Miałbym prośbę. Oddałem do piaskowania ramę i przed zrobiłem zdjęcie naklejki znamionowej na główce ramy żeby później wydrukować duplikat ale nie mam jej wymiarów.
    1. Czy komuś chciałoby się zobaczyć (zmierzyć) wymiary tej naklejki?
    2. Potrzebowałbym jeszcze orginalne wymiary naklejki z wahacza z napisem:
    "deltabox
    swingarm"

    #2
    Naklejka? Chodzi Ci o aluminiową tabliczkę znamionową na nitach?

    Komentarz


      #3
      20170905_101516.jpg
      U mnie to jest naklejka jak na foto, nie aluminiowa i nie na nitach a po jej przeciwnej stronie na główce ramy jest wybity vin

      - - - Zaktualizowano - - -

      W zeszłym roku na stacji diagnostycznej diagnosta mi to sprawdzał i powiedział ze jakby jej nie było to by mi przeglądu nie podbił, ale jak teraz patrze na to zdjęcie to raczej nie będzie na główce ramy tylko przy niej i nie pamiętam po której stronie

      Komentarz


        #4
        Naklejka jest po lewej stronie siedząc na moto, na wzmocnieniu główki ramy. Naklejka jak się ją odpowiednio podgrzeje i sciagnie nożykiem schodzi bez problemu. Postaram się ogarnąć Ci dziś jakieś wymiary. Zresztą jak będziesz ją dorabiał to zrób taką żeby się tam zmieściła i tyle.

        Komentarz


          #5
          Ta większa naklejka ma wymiary 84x21 mm.

          Komentarz


            #6
            Dziękuję za pomoc, niestety już jej nie podgrzeję bo jest po piaskowaniu.

            - - - Zaktualizowano - - -

            Jeszcze jakby komuś się chciało to potrzebne wymiary naklejki na wahacz deltabox swingarm, poczekam jeszcze trochę i zamykamy temat. będę robił foty ze składania moto i może wrzucę

            Komentarz

            Pracuję...
            X