Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Tlumik akcesoryjny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Tlumik akcesoryjny

    Szukam i szukam, ale nie mogę znaleźć nic w sensownej cenie. Akcesoryjny tlumik, który wzmocni basowe doznania mojej teresy.

    Przeglądając YT dzwiekowo spodobaly mi sie dwie marki:

    Huzar: https://www.youtube.com/watch?v=NxcmOKA9a1M
    i Arrow ( łatwo znalezc)

    Pytanie czy ktos kupował Huzara i jak to wygląda z montażem? A może polecicie coś innego?

    Mój seryjny tlumik jest w idealnym stanie, więc jakby ktoś myślał o zamianie również wchodzi w grę.

    Pozdrawiam.

    #2
    Ja w ubiegłym roku kupowałem Huzara. Co do montażu to wszystko jest w zestawie. Czyli portki 2do1, ucho montażowe, uchwyt i obejmy. Wszystko pasuje idealnie w każdym bądź razie. Dźwięk jest całkiem sympatyczny przy założonych 2 dbkilerach. Po roku użytkowania i mocnej glebie nie widać specjalnych śladów zużycia. Duży minus to brak homologacji co może być problemem przy zagranicznych wypadach.

    Może ktoś coś wie własnie na temat jak to wygląda za granicą? Czepia się ktoś tego ? Mam na myśli bardziej wschodnich sąsiadów czyli Słowacja, Węgry albo Czechy.

    Komentarz


      #3
      Potwierdzam że bardzo fajnie chodzi ten huzar, osobiście mam Laser Pro Duro, brzmi co prawda mocno basowo ale przy dłuzszej trasie nie słyszę własnych myśli, "pobrykać" na miejscu jak najbardziej na TAK, ale w trase bym nie polecił a tak przy temacie, ma ktoś może jakiś dobry patent na wyciszenie tego ustrojstwa? Db killera dedykowanego nie idzie dostać a coś na wzór tego taniego z allegro zrobiłem to nie wiele pomaga.

      Komentarz


        #4
        Kup huzar , a homologacje kupisz w innym sklepie

        Komentarz


          #5
          Odebrałem dzisiaj tłumik od edhaust. Pierwotnie mój tłumik był seryjną wybebeszoną puszką.
          Tenerka nabrała przyjemnego basowego pomruku i jest o kilka decybeli cichsza niż wcześniej. Przynajmniej wg. apki na smartfona nie przekracza 83-84dB, a na wolnych jest poniżej 80dB. Wczesniej było zawsze powyżej 80dB, i dochodziło prawie do 90dB, a sam dźwięk był taki sobie. Jak tłumik się odpowiednio wypali to może być nawet jeszcze trochę ciszej (nadal dużo głośniej niż seria - chyba).
          Ale nie to jest najważniejsze, miało być przede wszystkim fajnie basowo i jest. Na żywo jeszcze lepiej niż na filmiku
          secretgarage.pl

          Komentarz


            #6
            Witam-ile taka przeróbka ?Mam marvinga i coś cicho chodzi

            Komentarz


              #7
              Dzwoń do edhaust i ustal szczegóły (link w poście wyżej). Mój był wybebeszony, wiec była lekka rzeźnia z nim, także niestandardowa robota. Z tym, że teraz są długie czasy oczekiwania, bo duży natłok roboty na początku sezonu. Na mój czekałem ok. 5 tygodni (oddałem tuż przed sezonem). Jak to Ed powiedział "szkoda, że nie przyjechałeś na koniec sezonu bo teraz sie nagle wszyscy obudzili i długo trzeba czekać"
              secretgarage.pl

              Komentarz

              Pracuję...
              X