Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię Super Tenere do remontu/

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Kupię Super Tenere do remontu/

    Witajcie,
    poszukuję ST do poważniejszej, dłuższej relacji
    Interesuje mnie motocykl w ogólnym średnim stanie - nie idealny. Ograniczenia budżetowe.
    Powinien być w miarę kompletny, ze zdrowym silnikiem do remontu ogólnego lub odwrotnie - ogólnie ok do remontu silnik.
    Zadaję pytanie tutaj, bo być może ktoś rozważa sprzedaż. Na popularnych portalach same perełki
    Proszę o ewentualne info na PW.

    Pozdrawiam,
    Jarek

    #2
    Up. Interesuje mnie również motocykl w dobrym stanie. Budżet do 6500 PLN.

    Komentarz


      #3
      ... jak chcesz dobry i tani, to jest na to stary sposób,
      kup jeden dobry i jeden tani, i będziesz miał temat rozwiązany

      Komentarz


        #4
        ...jak chcesz coś powiedzieć, to zastanów się wcześniej, czy masz coś do powiedzenia

        Komentarz


          #5
          Mistrz ciętej riposty

          Komentarz


            #6
            ... zastanawiałem się wczoraj przy piwie wieczorem i powiedziałem com powiedział
            i nie denerwuj się tak Sąsiad

            Komentarz


              #7
              Na zdrowie!

              Komentarz


                #8
                dzięki
                jak kupisz to za dwa lata pojedziemy w stronę Mongolii na wycieczkę

                Komentarz


                  #9
                  całkiem niezły plan!

                  Komentarz


                    #10
                    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                    Jarek patrzyłeś na te sztuki??

                    Komentarz


                      #11
                      Obie oferty wyglądają zacnie i kasa się zgadza więc ...
                      Swoją kupiłem za niewiele ponad 4 klocki, mechanicznie ogarnąłem za coś około 800 zeta /nierząd, elektryka, zawory, świczki, oleum, itp. drobiazgi/, estetyka psia ale wszystko się trzyma kupy, dołożyłem grube dyntki Conti z Majtasami E09, wydech z dolotem 2w1, gmole i stelaże Darkojaka /POLECAM tego producenta/, alu skrzynki Piotrassa i najtańszą albo jedną z tańszych navi Vordon - cuzamen do kupy wyszło cirka 8,5 klocka. Od marca zrobiłem coś koło 1.500km. w tym sporo poza czarnym, moto jest praktycznie w 100% przygotowane do każdego wyjazdu - w połowie czerwca przejdzie test albański /mam nadzieję, że pozytywnie/.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez dziunek69 Zobacz posta
                        https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...tml#737aefea70
                        OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                        Jarek patrzyłeś na te sztuki??
                        Waldek, linki nie banglają... Ale obserwuję portale. W okolicy oglądam.

                        Up: to OLX mi nie działa ;/
                        Ostatnio edytowany przez Lis; 4923.

                        Komentarz


                          #13
                          Działają normalnie.

                          Komentarz


                            #14
                            całkiem niezły plan!
                            pojedziemy tak jak oni:
                            https://www.youtube.com/watch?v=IYtS7ecqblA
                            będzie pięknie, szykuj sie powoli

                            Komentarz


                              #15
                              Temat nieaktualny. Proszę o zamknięcie.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X