Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

lejący gaznik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    lejący gaznik

    Witam kolegów , mam taki mały problem i zarazem pytanie do was , oddałem terese do mechanika w celu czyszczenia i synchronizacji gaźników , fajnie wszystko zrobił ,teresa bardzo dobrze pracowała do czas aż zrobilem zrobiłem 50 km i teresa zaczeła się dławić na gdy z niskich obrotów chciałem przyspieszyć .Po zatrzymaniu zauważyłem jeszcze z prawego gaźnika leje się paliwo z przelewu , mechanik po moim telefonie do niego stwierdził ze to na pewno jakich paproch wpadł do gaźnika .Sam przeczyściłem dysze i zaworki pływaków i nic to nie dało a mechanik dalej się upiera prze swoim i już oczywiście nie ma czasu aby dokonać ponownej naprawy i tak już to trwa 3 tygodnie , możecie koledzy mi coś zasugerować co to może być .

    #2
    Jak leje przelewem to na pewno nie domyka się zaworek iglicowy, albo coś siedzi w środku albo na stożku zaworka. Dla pewności wymień zaworki iglicowe.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      ..unikając podróbek

      Komentarz


        #4
        Wymień mechanika...

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Osbart Zobacz posta
          Wymień mechanika...
          Obawiam sie, że sam ten zabieg nie uzdrowi zaworków.

          Komentarz

          Pracuję...
          X