Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szyba ST750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Szyba ST750

    Witam. Jeździ może ktoś z tą szybą http://allegro.pl/szyba-motocyklowa-...8.html#thumb/3 wygląda na dość mocno wyprofilowaną względem ori , a jak jest naprawdę?

    #2
    Mam Lostera, być może nawet dokładnie ten model
    PL-0003-wietrzenie.jpg
    PL-0005-wietrzenie.jpg

    Jutro mogę zrobić więcej zdjęć jeśli chcesz tylko powiedz co dokładnie Cię interesuje, żebym wiedział na czym się skupić, bo "dość mocno wyprofilowana" nie jest dla mnie w 100% jasne co masz na myśli
    Ostatnio edytowany przez Michau; 4927.
    secretgarage.pl

    Komentarz


      #3
      Chodzi Mi o górę szyby czy skutecznie osłania kierowcę?Mam póki co ori szybę i jest dramat. Widzę że masz jeszcze deflektor. Był niezbędny ?

      - - - Zaktualizowano - - -

      Po niektórych turystycznych szybach widać, że owszem są dłuższe, ale "leżą" więc wiatr i tak wpada w kask kierowcy. P.s. dzięki za zdjęcia już coś widać.

      Komentarz


        #4
        Loster wzglendem ori. robi większe zawirowania powietrza kture dociera do kasku,przy ori. wystarczyło opuścić brode by w kasku było znacznie ciszej loster wymaga zmiany pozycji. Mój wzrost 188cm, prętkości 130 nie przekraczam.

        Komentarz


          #5
          Czyli lipa?! Mam 185 cm więc podobnie. Jest jakiś złoty środek? Kiedyś chciałem jak kumpel na trampku z otwartą szczęną pojechać to myślałem , że łeb Mi urwie

          Komentarz


            #6
            No tutaj sie zgodzę, że zawirowania prosto w kask idą, stąd deflektor (chociaż juz wiem, że jest za wąski). Mam 176cm wzrostu i dostawałem prosto w kask, może, nie było tragedii, ale nie było tez super komfortowo.
            secretgarage.pl

            Komentarz


              #7
              Czyli bez deflektora się nie obejdzie i tak ?

              Komentarz


                #8
                Obejdzie - skontaktuj się z Marcin Dutkiewicz 603468073. Zrobi ci dekiel z lexanu za którym dwumetrowiec się schowa
                Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Mondo Cane Zobacz posta
                  Obejdzie - skontaktuj się z Marcin Dutkiewicz 603468073. Zrobi ci dekiel z lexanu za którym dwumetrowiec się schowa
                  Ja już rok czekam , nie ma sensu dzwonić , mi obiecał dwa razy i czekam do dziś


                  Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                  Komentarz


                    #10
                    To przykre. Pozostaje samemu zrobić formę, kupić lexan i wypiekać.
                    Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                    Komentarz


                      #11
                      Puki co zostaje przy starej szybie- w gorących klimatach każdy powiew wiatru daje ulgę , jak już coś zmienię to raczej na deskę od klozetu Plastbike - 250zł

                      Komentarz


                        #12
                        Ten Marcin i jego lexan to jak wygląda jest gdzieś jego temat ew. jakieś foto poglądowe?

                        Komentarz


                          #13
                          IMG_20170707_062059.jpg
                          A o tak wygląda

                          Komentarz


                            #14
                            Alllllo. Sprawa dalej otwarta. W.w. kolega nie robi żaglu póki co. Jeździ ktoś z szybą MGG?

                            Komentarz


                              #15
                              Ja aktualnie mam założoną MGG. Co mogę powiedzieć, wiele lepiej od oryginału + deflektor nie jest. Zdecydowałem się na takie rozwiązanie głównie z powodu wizualnego. Wolałem mieć jednoczęściową szybę (wygląda według mnie to o wiele lepiej). Co do tzw. "żagla" z pewnością spełnia swoje zadanie ale wygląda to delikatnie mówiąc dziwnie... Najlepiej założyć szybę samochodową łącznie z wycieraczką i spryskiwaczem

                              1.jpg
                              2.jpg
                              Ostatnio edytowany przez Kamil111; 4937.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X