Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Yamaha 600z 3AJ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Yamaha 600z 3AJ

    Witam.Jestem zmuszony sprzedać moją babkę rocznik 1991 z prostej przyczyny,że zakupiłem inne moto i nie mam gdzie jej trzymać.Na razie wystawiam tylko na forum.Silnik nie rozbierany,pojazd w oryginale oprócz tłumika.Nie będę zachwalał yamaszki powiem tylko.że daję radę w terenie i nie było nigdy poważnej awarii,nie licząc małego spawania na Ukrainie w tamtym roku.Jak komuś nie pasuje cena to niech nie pisze bzdur tylko przemilczy i mnie nie uruchamia.Więcej info na telefon 510992683.No i najważniejsze cena 4300 pln.Ku..a nie mogę wstawić zdjęć.Udało się
    S5004033.jpg
    S5004034.jpg
    S5004035.jpg
    S5004036.jpg
    Ostatnio edytowany przez niedżwiadek; 4007.

    #2
    Temat do zamknięcia.Tenerka ma nowego właściciela.

    Komentarz


      #3
      ale jak to!? Mam nadzieje, ze najlepszy tlumik pozostanie na forum
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #4
        A gdzie znajdę lepsze towarzystwo.Pewnie,że zostaję tylko czasem będę zaglądał na inne forum obecnie posiadam hondę xr650L

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez niedżwiadek Zobacz posta
          A gdzie znajdę lepsze towarzystwo.Pewnie,że zostaję tylko czasem będę zaglądał na inne forum obecnie posiadam hondę xr650L
          Fabryczną czy składaka silnika 650 w ramie 600? Pytam bo tych składanych jest sporo a oryginałów L-ek prawie nie ma i drogie w wój.

          Komentarz


            #6
            Fabryczna z za Wielkiej Wody

            Komentarz


              #7
              No to weź sie pochwal coś. Skąd jaki i za ile. Ja z braku laku przeglądam te składaki i zastanawiam sie czy to ma sens. Generalnie nie gardzę składakami byle było z głową. Ale nie wiem czy to "słuszna koncepcja"

              Komentarz

              Pracuję...
              X