Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Tenere 700 vel T7

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tenere 700 vel T7

    kto się jara?

    NDTV.com: India, Business, Bollywood, Cricket, Video and Breaking News
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    #2
    No fajne fajne. Ale już trochę długo kręcą tą historię. Oby nie okazało jak z nową AT.

    Nie jaram się bo raz, że wole lżejsze, dwa że będzie kosztowała pierdyliard- jak to w Yamasze.

    Komentarz


      #3

      Komentarz


        #4
        To cały czas jest koncept, nie wiadomo jak będzie wyglądać ostatecznie choć na 2019 podobno będzie już w salonach. Silnik taki sam jak w MT-07 tylko zmieniona będzie pewnie charakterystyka i przełożenia skrzyni. Jeśli będzie wyglądać podobnie jak koncept to mi się podoba. Cena nie może iść w pierdyliardy bo konkurencja istnieje. Zresztą ile by nie kosztowała mnie pewnie stać na nią nie będzie.

        Komentarz


          #5
          zwlaszcza, ze idzie rzedowy Adventure 790 - Chris Birch wlasnie dostal swojego, to tez cos czuje, ze jest coraz blizej ;-)
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            #6
            ja nowej, nawet jakby było mnie stać, nie kupię. niech ktoś inny nią zrobi dobre tripy i wytestuje co jest do poprawki.
            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

            Komentarz

            Pracuję...
            X