Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Temat: Tylny amortyzator

Member
    Motocykl
    XTZ 660 96r

Domyślnie

TEMAT SPRĘŻYNA:
    Dobra jeszcze raz napiszę czy może ktoś w skrócie napisać jaka spreżyna pasuje do XTZ660? Chodzi mi bardziej, o nową z możliwie najbardziej zbliżonymi wymiarami/parametrami
    Używana z 750 jest loterią bo też może zaraz klęknąć i tylko szkoda kasy, poza tym na razie nie ma na sprzedaż (nie znalazłem) więc ...
    @Mishieck : " sprężyna z kata albo ohlins z GSa", niewiele to wyjaśnia trochę jak szyfr ;-)
    Czy ktoś monotował opisaną wyżej: Hyperpro SP-HO06-SSB010?? NOWĄ??? jej cena to 450 zł więc jak za nową raczej warto, ale ... nie wiem czy będzie robić robotę

Guru Member Avatar Prince
    Motocykl
    XTZ660 92r XR650R

Domyślnie

Cytat Napisał ketrab Zobacz post
    TEMAT SPRĘŻYNA:
    Dobra jeszcze raz napiszę czy może ktoś w skrócie napisać jaka spreżyna pasuje do XTZ660? Chodzi mi bardziej, o nową z możliwie najbardziej zbliżonymi wymiarami/parametrami
    Używana z 750 jest loterią bo też może zaraz klęknąć i tylko szkoda kasy, poza tym na razie nie ma na sprzedaż (nie znalazłem) więc ...
    @Mishieck : " sprężyna z kata albo ohlins z GSa", niewiele to wyjaśnia trochę jak szyfr ;-)
    Czy ktoś monotował opisaną wyżej: Hyperpro SP-HO06-SSB010?? NOWĄ??? jej cena to 450 zł więc jak za nową raczej warto, ale ... nie wiem czy będzie robić robotę
    To krótko. NOWA sprężyna pod klocka co wazy 50kg wiecej i ma inaczej zaprojektowany zawias jest najgłupszym rozwiązaniem. Bo nowa? A stara to pękła po 30 latach? Będziesz czekać 20 lat az sie uklepie? Dogadaj sie z komuś co ma do wymiany w ST i tyle. Ta co wyjąłem a amortyzatora Kuby była jakieś 20 milimetrów uklepana w stosunku do nowej Hyperpro. Nowa zwyczajnie albo nie wejdzie albo jak wejdzie będzie Cie katapultować przy każdej okazji.
    Ostatnio edytowane przez Prince ; 07 sierpień 2019 o 09:56

Senior Member
    Motocykl
    XTZ 660 '92, LC4 640 '03

Domyślnie

Nowa z ST nie wiejdzie, ja wkładałem uklepaną poad 15 mm i ledwo się zmieściła, trzeba było wywalać dystans żeby było można skręcić amor. Jak zrobisz tył to przód będzię przeszkadzał;]
    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

Member
    Motocykl
    XTZ 660 96r

Domyślnie

No dobra, nowa do 750 odpada, zostaje szukanie używki
    napisałem do dystrybutora Hyperpro czy jest jakiś numer na sprężynie w oryginalnym kompletnym amortyzatorze za ponad 2tys , ciekawe co odpiszą.
    Dziwne to jest, że jest kompletny amor a nie ma samej sprężyny, hmmm, no nic.
    Napiszę na forum, że szukam używki z 750

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia