Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię oryginalną Kanapę XTZ 660 i tłumik nieakcesoryjny dedykowany delikatnie basowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupię oryginalną Kanapę XTZ 660 i tłumik nieakcesoryjny dedykowany delikatnie basowy

    Witam,
    Jak w temacie kupię oryginalną Kanapę XTZ 660 94 rok i tłumik nieakcesoryjny dedykowany delikatnie basowy(przelot mnie nie interesuje).
    Kontakt najlepiej tel. 794045257

    #2
    Mogę się zamienić kanapami, moja jest o połowę wybrana dla niższej osoby a ja szukam z pełnym wypełnieniem. Stan mojej jest bardzo dobry.

    - - - Zaktualizowano - - -

    potrzebuję jeszcze bagnet do oleju xtz 660

    Komentarz


      #3
      mam tłumik oryginalny ale ktoś coś majstrował w środku przez co daje basem jak na techno imprezie. za stówe oddam IMG_20180609_101507.jpgIMG_20180609_101521.jpg

      Komentarz


        #4
        Mam kanapę, ale materiał puścił na szwach.

        Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


          #5
          Też mam ale bez napisów , stan dobry.

          Komentarz


            #6
            Poproszę o zdjęcia kanap i cenę na priv lub smsem. Co do tłumika odezwę się, coś mam na oku.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Siano84 Zobacz posta
              Poproszę o zdjęcia kanap .
              Zdjęcie0731.jpgZdjęcie0732.jpgZdjęcie0734.jpgZdjęcie0735.jpg

              Komentarz

              Pracuję...
              X