Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Czujnik STOP hamulca tylnego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Czujnik STOP hamulca tylnego

    Witam,

    Zalega komuś czujnik STOP hamulca tylnego? Nie mam, a by się przydał bo przegląd się zbliża.

    pozdrawiam

    #2
    Gdzie można zakupić takowy czujnik ? Są jakieś zamienniki ? Serwis krzyczy 180 zł z przesyłką .......ciut za dużo jak na mój gust

    Komentarz


      #3
      Z wolna się będziesz dowiadywal jak bardzo ekskluzywnego motocykla stałeś się posiadaczem...
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
        Z wolna się będziesz dowiadywal jak bardzo ekskluzywnego motocykla stałeś się posiadaczem...
        Może tak być , tylko jakoś nie wierzę że nie ma zamiennika , stąd moje pytanie .

        Komentarz


          #5
          Kiedyś znalazłem w Larssonie,pojechałem ze starym czujnikiem do przymiarki,mieli nieskatalogowany zamiennik,kosztował koło 4 dych.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez browar Zobacz posta
            Kiedyś znalazłem w Larssonie,pojechałem ze starym czujnikiem do przymiarki,mieli nieskatalogowany zamiennik,kosztował koło 4 dych.
            Nie ma u mnie Larssona , nikt nie potrafi w sklepach dobrać zamiennik . Pozostaje mi net ale wujek google nie chce za chorere podpowiedzieć który to zamiennik.

            Komentarz


              #7
              Rozumiem problem gdyby był poszukiwany oryginał w super cenie............ ale zamiennik???!!!

              6 zeta może być? https://allegro.pl/oferta/czujnik-st...ter-7549964988

              .......... albo na bogato! za 24 zeta https://allegro.pl/oferta/shineray-x...tyl-7893084129

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                Rozumiem problem gdyby był poszukiwany oryginał w super cenie............ ale zamiennik???!!!

                6 zeta może być? https://allegro.pl/oferta/czujnik-st...ter-7549964988

                .......... albo na bogato! za 24 zeta https://allegro.pl/oferta/shineray-x...tyl-7893084129
                słaby ten sarkazm , nie szukam za 6 zeta i nie szukam za 180 zł jeśli wiem że taki czujnik powinien kosztować 60-80 zł ...........a dopytuje o zamienniki tylko i wyłącznie dla tego że serwis dał cenę zaporową na coś co nie jest aż tak skomplikowane by było uzasadnienie tej ceny
                Zrozumiał przekaz ?

                - - - Zaktualizowano - - -

                Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                Rozumiem problem gdyby był poszukiwany oryginał w super cenie............ ale zamiennik???!!!
                A posiadasz takowy w super cenie ?

                Komentarz


                  #9
                  Sarkazm był faktycznie zbyt delikatny....
                  Posiadam takowy - lecz jest bezcenny...
                  Zrozumiał przekaz?

                  Komentarz


                    #10
                    Gdzieś takowy mi się walał po garażu , jak nie zapomnę mogę looknąć za tą pierdołą.
                    Ale to nie jest czujnik tylko włącznik stopu.
                    Papacool

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Jarek11 Zobacz posta
                      Gdzieś takowy mi się walał po garażu , jak nie zapomnę mogę looknąć za tą pierdołą.
                      Ale to nie jest czujnik tylko włącznik stopu.
                      Ok. Czekam na info

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                      Sarkazm był faktycznie zbyt delikatny....
                      Posiadam takowy - lecz jest bezcenny...
                      Zrozumiał przekaz?
                      Jak miło że powtarzasz moje słowa ............doceniam

                      Komentarz


                        #12
                        Semka - nie masz w ogóle tego włącznika, czy Ci się zepsuł? On bardzo łatwo się syfi i źle kontaktuje przy hamowaniu. Ogólnie, to jest taki badziewiasty plastikowy włącznik. Nie ma znaczenia, jaki tam wmontujesz, ważna jest tylko średnica tego gwintu na nim. Musi wejść na miejsce w mocowaniu i nie może się ruszać.
                        Swoją drogą 180 zeta, za takie badziewie, robi wrażenie

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez qba Zobacz posta
                          Semka - nie masz w ogóle tego włącznika, czy Ci się zepsuł? On bardzo łatwo się syfi i źle kontaktuje przy hamowaniu. Ogólnie, to jest taki badziewiasty plastikowy włącznik. Nie ma znaczenia, jaki tam wmontujesz, ważna jest tylko średnica tego gwintu na nim. Musi wejść na miejsce w mocowaniu i nie może się ruszać.
                          Swoją drogą 180 zeta, za takie badziewie, robi wrażenie
                          Kupiłem jakiś w sklepie ( najdroższy za całe 15 zeta ) .........działa . Wrzucę zdjęcie dla potomnych co by wiedzieć że oryginał nie przeżyje 12szt tej podróbki .

                          Komentarz


                            #14
                            panowie odświeżę temat, macie jakieś patenty jak to powinno poprawnie działać ?
                            już mówię o co chodzi, oczywiście zbliża się przegląd a ostatnio trochę oszukałem dociskając klamkę :-0. Problem u mnie taki że urwał się dynks który odchodził od dźwigni do którego podczepiona była sprężynka. I tak wydaje mi się że było coś tam kombinowane przez poprzedniego właściciela więc jak by ktoś był tak miły i wrzucił parę zdjęć od spodu. Poza tym problemik u mnie taki że jak naciągnąłem sprężynkę i próbowałem zaczepić gdzieś do dźwigni przy włączonej stacyjce to mocno mi zaiskrzyło, macie jakiś schemat może jak to jest skonstruowane, czy na tym trzpieniu powinno być napięcie?

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez robberts Zobacz posta
                              panowie odświeżę temat, macie jakieś patenty jak to powinno poprawnie działać ?
                              już mówię o co chodzi, oczywiście zbliża się przegląd a ostatnio trochę oszukałem dociskając klamkę :-0. Problem u mnie taki że urwał się dynks który odchodził od dźwigni do którego podczepiona była sprężynka. I tak wydaje mi się że było coś tam kombinowane przez poprzedniego właściciela więc jak by ktoś był tak miły i wrzucił parę zdjęć od spodu. Poza tym problemik u mnie taki że jak naciągnąłem sprężynkę i próbowałem zaczepić gdzieś do dźwigni przy włączonej stacyjce to mocno mi zaiskrzyło, macie jakiś schemat może jak to jest skonstruowane, czy na tym trzpieniu powinno być napięcie?
                              Myślę ze jedno zdjęcie oszczędziłoby tysiąc słów. Tak jak podpięcie żarówki do "dynksa" żeby sprawdzić.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X