Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

yamaszka TW 125 do sprzedania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [inny] yamaszka TW 125 do sprzedania


    Jak,wiecie ostatnio sprzedałem swoją piękną Super Tenerke 850,i najbardziej mi w tym pomogły ramy naszego forum.Teraz chce pomóc sprzedać koleżance yamahe TW 125,jest zmuszona to sprzedać bo przeprowadziła się do bloku i nie ma gdzie jej trzymać.Motocykl był przywieziony 3 lata temu na zamówienie z niemiec (u nas na rynku dostępne były same ,,padliny" ) i kosztował ją 6,5 tyś.zł.Teraz wiadomo motorek jest 3 lata starszy i ceny na rynku inne,więc cena do wzięcia to 4 tyś zł ( w ogłoszeniu jest cena wystawiona przez komis ).Jest to bardzo fajny motorek do nauki jazdy czy to po mieście czy w terenie,szczególnie dla osób niskiego wzrostu.Bojowy terenowy wygląd,bardzo łatwy w prowadzeniu, lekki 118kg i bardzo bardzo ekonomiczny zużycie paliwa nawet poniżej 2l.jest to wersja ze zdjętą blokadą,trudna do upolowania w niemczech i rozpędza się do 100km/h,blokowane tylko do 80km/h.Motorek był regularnie serwisowany,opony klocki i inne rzeczy są w dobrym stanie,jako zabezpieczenie przed glebami ma założone hadbary acerbisa i gmole.Polecam bo jest to bardzo fajny,ekonomiczny,lekki,poręczny i przede wszystkim markowy motocykielek.Kontakt do mnie albo bezpośrednio do właścicielki.784 036 309.
Pracuję...
X