Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wibracje ,drgania,przenoszone na manetke gazu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] wibracje ,drgania,przenoszone na manetke gazu

    Jako ze jestem ciągle w trakcie poszukiwania silnika drugiego. Obecny jak się rozgrzeje chodzi jak sieczkarnia i już olej bierze, ale nie o to chodzi może ktoś wie czym są spowodowane drgania ,wibracje -przechodzące na prawą stronę manetke gazu ,tak ze aż ręka drętwieje po kilkunastu kilometrach ,prędkości nie są znaczne. Czy to normalne , co może być nie tak ? Rama cała ładna brak jakichkolwiek pęknięć.

    #2
    Sprawdzałeś risery ?

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
      Sprawdzałeś risery ?
      A możesz na polski przełożyć o co Ci chodzi .

      Komentarz


        #4
        Może guma wybita ?

        Komentarz


          #5
          Chyba nie ma to nic wspólnego z wibracjami ,jak wszystko jest ok. to kierownica może być nawet na sztywno przykręcona , problem raczej wg.mnie jest gdzieś w silniku może już tak panewki są wybite.

          Komentarz


            #6
            tak się zastanawiam czy to możliwe żeby te wibracje,oraz dzwonienie bo takie odgłosy są powodował kosz sprzęgłowy ,dokładnie ta sama strona, chodzi mi o te sprężyny co mogą być luźne ?

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
              Chyba nie ma to nic wspólnego z wibracjami ,jak wszystko jest ok. to kierownica może być nawet na sztywno przykręcona , problem raczej wg.mnie jest gdzieś w silniku może już tak panewki są wybite.
              Nie chciałem tak od razu kolegi dołować , u mnie w małej miałem drgania właśnie przez wybite gumy. Ale czy przy walniętych panewkach byłoby to tylko wyczuwalne w prawej manetce ? Zbiornik ,owiewki, zegary itd też by drżały. Sprzęgło raczej bym wykluczył, choć wszystko jest możliwe. A prawa ręka może drętwieć z innego powodu . bodzio400 , przyłóż rękę i spróbuj namacać skąd to wychodzi.

              Komentarz


                #8
                Ok dzięki sprawdzę te gumy , mam nadzieje ze o to chodzi

                Tyle ze ja tu zadnych gum nie widzę chyba ze te śruby co wychodzą są w gumie zalane i to pewnie wybite, dobrze rozumuje ?

                Komentarz


                  #9
                  poczytaj tu http://www.xtzclub.pl/threads/11182-...-do-XTZ-750-94 ( rysunek - post nr 15 ) .
                  Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

                  Komentarz


                    #10
                    Ok dzięki teraz już będę sprawdzał jak to wygląda w praktyce .

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X