Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gaźnik regeneracja, zakup.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Gaźnik regeneracja, zakup.

    Cześć.
    Mam problem z gaźnikiem, mechanior powiedział że przepustnice latają jak żyd po pustym sklepie.
    Z tego co wczytałem się na forum to regeneracja chyba kiepsko, z zakupem także problem, nikt nie chce dać na alledrogo gwarancji rozruchowej.
    Macie jakieś sprawdzone źródło ?? a może znacie jakiś zakład co regeneruje ???
    Wiem że można kupić np Mikuni, tylko trochę drogo wychodzi, a może ktoś ma i jednak gra jest warta świeczki ??

    #2
    kup nowe gaźniki. na forum masz tematy ludzi, którzy tej przeróbki dokonali.

    Ja miałem w swojej ST, zwróciły mi się po jednym lepszym wyjeździe,, uważałem to za najlepszą inwestycje poczynioną w ten motocykl
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #3
      Do 660'tki prócz cholernie drogich oryginałów w ASO to chyba nic nie ma a zdaje się takich kolega szuka.
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        Ja rozważam na koniec sezonu zrobić podmiankę w mojej 660 na gaźniki od Raptora, które latają na aliexpress nówki.

        Komentarz


          #5
          O ile dobrze kojarzę to Raptor ma gaźnik z jedną gardzielą i w związku z tym inna głowicę niż Tereska. Pasują p&p natomiast gaźniki od SZR 660 i te od MZ Scorpion/ Baghira i pokrewnych. Z reguły są w lepszym stanie choć szukać trzeba raczej na niemieckich aukcjach.
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #6
            no to mea culpa. sorki, z 660 to nie wiem.

            tak czy owak -> jeżeli jest szansa kupić nowe -> do it.
            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

            Komentarz


              #7
              Po zagłębieniu się w temat wygląda, że Raptor jednak ma gaźnik podwójny Jednogardzielowy był w gryzlakach. Czyli może faktycznie ten pierwszy podejść. Ewentualnie dysze do przekładki. Trzeba by sprawę obadac na żywca.
              Ostatnio edytowany przez piotr13; 156.
              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

              Komentarz


                #8
                Z tego co robiłem rozeznanie w maju, to dysze ma trochę większe raptor, ale to jest jeszcze do potwierdzenia. Pod koniec sezonu będę kombinował, bo walczę z wałkiem przepustnicy od dłuższego czasu i raczej przegrywam

                Komentarz


                  #9
                  A znacie jakiegos dobrego polskiego dystrybutora mikuni ?? No i pytanie ktory model wybrac.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez sp7q Zobacz posta
                    No i pytanie ktory model wybrac.
                    Ale szukałeś coś po tematach czy pytasz tylko i liczysz że komuś się będzie chciało po raz enty klepać to samo?

                    Dystrybutor Mikuni od którego brałem gaźnik to http://shop.rhcc.pl/ (do innego moto).

                    Komentarz


                      #11
                      Gaźnik z raptora wymaga wymiany krucców, innych dysz i pozbycia się airboxa na rzecz otwartego filtra. Temat rozpracowany na brytyjskim forum tenere.

                      Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

                      Komentarz


                        #12
                        dejv667 masz jakieś linki, żebym poczytał?

                        Komentarz


                          #13
                          Put the Staintune on and BIG difference! No baffle with mine so might look for a baffle as it might be a touch too loud. Definately pulls harder and I...


                          Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

                          Komentarz


                            #14
                            Czy gaźnik z TTR600 ma szansę podejść?

                            Komentarz


                              #15
                              Nie. Można przeszczepić gaźniki z Raptora ale wymaga to trochę zabawy.

                              Ja mam gaźniki z freewinda - Mikuni BSR32.

                              Dorobiony z aluminium adapter do króćca. Króćce oryginalne.

                              Spasowane z ori airboxem. Wymaga to przerobienia lewego króćca między airboxem a gaźnikiem (inną średnica).




                              Praca silnika o wiele lepsza w każdym zakresie. Jetting na razie z fredka, ale myślę nad zestawem naprawczym i dyszami z Raptora.

                              Spalanie spadło

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X