Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ADVRIDER.pl 28-30 września 2018 Borne Sulinowo.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    ADVRIDER.pl 28-30 września 2018 Borne Sulinowo.

    Ktoś wbija?

    #2
    Ja mam zamiar oczywiście jak nie będzie żabami rzucać
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      może i mnie sie uda wyrwać ???

      Komentarz


        #4
        Trochę za blisko ��
        28 zaplanowałem wyjazd Albania/Macedonia (ciężkim/lżejszym). Pogadam z Borysem i Pawlichem -
        co oni na to, ale w związku że w tym sezonie niewiele wychlaliśmy to nie wykluczam spotkania :p

        Komentarz


          #5
          ja bym chętnie wybrał się do Bornego na zlot ,nawet specjalnie zarejestrowałem się na advrider.pl żeby zrobić rezerwację , już mija 2 tydzień i nadal moje konto tam ,nie jest jeszcze aktywne. tak więc nie wiem.... może jak by ktoś od nas jechał to bym się podczepił.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
            ja bym chętnie wybrał się do Bornego na zlot ,nawet specjalnie zarejestrowałem się na advrider.pl żeby zrobić rezerwację , już mija 2 tydzień i nadal moje konto tam ,nie jest jeszcze aktywne. tak więc nie wiem.... może jak by ktoś od nas jechał to bym się podczepił.
            klepnij do admina niech aktywuje

            Domki już zaklepane. Został namioty. Więc.... ???

            Komentarz


              #7
              Radek ale ciebie tam jeszcze na liście nie widzę.
              "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

              Komentarz


                #8
                no narobił Radek szumu i teraz cisza hehehe,
                ja już zapisany , Junak z kierownikami też

                Komentarz


                  #9
                  I jak tam z Bornym? Ktoś poza mną ,Ducze i Junakiem od nas z XTZ leci na ADV . To już tylko tydzień.

                  Komentarz


                    #10
                    w lekko niepełnym składzie blok ekipa przybędzie, startujemy w środę po pracy...
                    Radek w czwartek powinniśmy dotrzeć na kaszuby,a piątek Biały Bór i Borne noooo czas najwyższy na wspólne co nie co i odpalenie jakiegoś gara
                    Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                    Komentarz


                      #11
                      No to fajnie że więcej luda, no ja jestem wbity do was do namiotu nr 4 . śmigam w piątek pewnie z Ducze lekko popołudniu , no ale z Bydgoszczy to nie tak daleko.
                      PS. jak będziecie pierwsi proszę o nagrzanie wyra i rozpalenie koksownika w namiocie

                      Komentarz


                        #12
                        Dziś dopiero się wyjaśniło kilka spraw więc się nie wpisywałem. Miejsce mi Dżony zaklepał więc się gdzieś na podłodze przekimam.
                        Startuję w piątek. Może się uda przed południem.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
                          Dziś dopiero się wyjaśniło kilka spraw więc się nie wpisywałem. Miejsce mi Dżony zaklepał więc się gdzieś na podłodze przekimam.
                          Startuję w piątek. Może się uda przed południem.
                          brawo ty u mnie pod polowym będzie miejsce , to zapraszam . hehehe

                          Komentarz


                            #14
                            Pawloo masz farelkę? Bo zero prawie ma być w nocy.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                              Pawloo masz farelkę? Bo zero prawie ma być w nocy.
                              jakąś tam chyba mam, muszę sprawdzić, ale to taka lipa co raczej nas nie ogrzeje. ale z tego co widziałem na ADV to Dżony pisał że z prądem może być lipa. kierownik tej posiadłości powinien zorganizować jakieś piecyki czy koksowniki. ja na wszelki wypadek wezmę 2 śpiwory bo mam takie tylko letnie. a jak będzie jeszcze zimno to więcej wódki , albo wszyscy się wjebiemy do Ducze do łóżka w pokoju. hehehe
                              dla mnie ważne żeby było się wykąpać z ciepła wodą

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X