Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TET Polska

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    TET Polska

    planuje wyskoczyć sobie na lekko przedłużony pierwszy weekend września na TET Polska.

    1. od wysokości Łomży stawiam na offroad, potem na północ i mazurski ślad. tutaj jestem elastyczny. równie dobrze możemy zacząć od Łukowa. TET tutaj: https://www.transeurotrail.org/poland/
    2. mogę spać na dziko w namiocie, mogę spać po agroturystykach.
    3. jadę Żbikiem, opony na kostkach. Jeżdżę wolno, napinki nie będzie (sorry).
    4. powrót do Warszawy w niedzielę późnym wieczorem lub nawet rano w poniedziałek.
    5. jak będzie lało też jadę.

    ktoś chętny dołączyć?
    Ostatnio edytowany przez ofca234; 2529.
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    #2
    Owca jaj byłbym chętny, daj szczegóły na priv.
    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

    Komentarz


      #3
      podepnę się pod temat bo ładnie nazwany i chyba nie ma sensu tworzyć nowego

      Termin 31.08 - 05.09

      Plan jest bardzo ogólny tzn. z Krakowa w piątek po robocie lecę do Krajnik Dolny. Po robocie czyli jestem na miejscu w środku nocy. Od soboty od rana TET. W środę wieczorem chce być z powrotem w Krakowie. Jak starczy czasu to przejazd ile się da 2 sekcji i powrót sekcją 1.
      Jak będzie fajna pogoda to spanie na dziko lub na campach. Jak będzie kiepsko to w pod dachem.
      Droga jest celem i plan jest na nawinięcie ile się da na koła. Zwiedzać nie lubię ale jak ktoś będzie miał parcie to bunkry zobaczę.
      Totalny brak organizacji czyli nie planuje z wyprzedzeniem. Nie traktujcie mnie jako organizatora czyli po prostu jadę, a jak się ktoś chce dołączyć to zapraszam
      Ja: tempo średnie, umiejętności średnie. Na asfaltach w granicach przyzwoitości i tak żeby prawko zostało. W offie czasem jade na motorze czasem motor na mnie.... życie

      Komentarz


        #4
        podbijam. zapewne będę mógł jechać nawet w czwartek późnym wieczorem albo w piątek z samego rana.
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #5
          Jak pojedziesz na sekcję 2 to się pewnie miniemy na trasie. Junak z Tomkiem z mniej więcej Zamościa na północ do końca sekcji 1 dolecieli w 2 dni.
          Dołączył bym ale nie mogę zacząć tak wcześnie i nie chce startować od środka trasy

          Komentarz


            #6
            Zrobilismy z Marcinem w sobote kolko z Wawy do Mielnika asfaltem (prom na Bugu), slad TET do miejscowosci Ogrodniczki i przez Bialystok wrocilismy do domu (tu juz S8). Marcin duzo na mnie czekal, wiec sumarycznie tez nie zapierdalalismy. Polecam pojechac bardziej prosto na wschod i jechac tam wzdluz granicy z Bialorusia. Ja mam banana na twarzy do dzisiaj po tym jakie tam byly drogi Szczegolnie jam masz ofca czas od czwartku, to na spokojnie do przejechania!
            Pzdr!
            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

            Komentarz


              #7
              Ku...a nosi mnie gdzieś bym pojechał. Mam czas od teraz do niedzieli. Z wawu może ktoś coś. ...?

              - - - Zaktualizowano - - -

              Hu. Jadę sam na poludnie
              Papacool

              Komentarz


                #8
                Dawaj z nami za tydzień na latarnika.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Jarek11 Zobacz posta
                  Ku...a nosi mnie gdzieś bym pojechał. Mam czas od teraz do niedzieli. Z wawu może ktoś coś. ...?

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Hu. Jadę sam na poludnie
                  Na tor Barbara lecim. Koło Tarczyna. Później mozem zobaczyć jak sie sytuacja rozwinie.

                  Komentarz


                    #10
                    no, byliśmy.

                    sam TET jeest super. Zrobiliśmy od Hajnówki do Reszla odcineczek. Jak ktoś kuma, którędy jedzie to poza trasami, można mega dużo zwiedzić. Na szybko:

                    - Tatarskie meczety
                    - Kanał Augustowski
                    - Zamek w Reszlu i Kętrzynie
                    - Twierdza Boyen w Giżycku
                    - dolina Rospudy
                    - Jeziora, wiadomix

                    od Olecka do Giżycka jest lipny kawałek wojewódzką po asfalcie, ale to objechaliśmy (trochę się bujam w tamtych terenach, to znam), podrzuce linesmanowi tę poprawkę, może uwzględni. Fotki za jakiś czas jak złapię oddech w pracy.
                    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                    Komentarz


                      #11
                      Potwierdzam, trasa bardzo fajna. W sumie zrobiliśmy ok 1060 km. Alternatywny odcinek wg Ofcy z Olecka do Giżycka w pełni nadaje się na TET

                      Komentarz


                        #12
                        W takim razie ofca podrzuć ślad na ten kawałek.

                        Komentarz


                          #14
                          Super, podesłałeś na stronę by zaktualizowali?

                          Komentarz


                            #15
                            jeszcze nie. ja z relacjami to zawsze mam opóźnienie, a chce wrzucić na TET ze zdjęciami.
                            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X