Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wydech HUZAR podwójny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wydech HUZAR podwójny

    Witam

    Panowie co sÄ…dzicie o wydechu HUZAR
    takim jak na tym filmiku


    poleciliście by ją do małej teresy ?

    może ktoś ma ?

    #2
    Ja sie zastanawiam nad Huzarem właśnie ale nad pojedynczym. Lżejszy i tańszy.
    Może jest ktoś na forum kto ma takiego w nowszej XTZ ?
    Nie ma podanej wagi tego wydechu na stronie.
    W tanich wydechach wybór między Dominatorem a Huzarem pozostaje.
    Dominator nie ma najlepszych opinii. Waży 2740gr owalny.

    Fota Huzara
    tlumik-owalny-50-cm-ze-stali-nierdzewnej-malowany-proszkowo-na-czarno-yamaha-xt-660z-tenere.jpg
    Ostatnio edytowany przez s3Rnick; 4574.

    Komentarz


      #3
      W moim odczuciu to spoko wydechy (pomijając kwestie homologacyjne) do szosowych motorków. W enduro te krajowe wydeszki z blaszki z puszki po energetyku nie mają prawa bytu. Wginają sie od szurnięcia po krzakach. To już chińczyki są o niebo solidniejsze.

      Dobrze ze są bo np Tenere z lat 90 maja przypadłość korozji tłumika i w razie jak ktoś lata tylko po czarnym to spoko ze moze coś za nie duzą kasę kupić. Ale nie doradziłbym komuś kto chce pohasać w terenie.
      Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

      Komentarz


        #4
        No taką opinię słyszałem o Dominatorze właśnie.
        Pytanie czy Huzar taki sam lichy ?
        Ja mam akurat stelaże więc wydech jakoś chyba bardzo nie oberwie przy glebie.

        Komentarz


          #5
          Poszukaj na aliexpresie, mozna kupić za smieszne pieniądze tłumiki, z kolektorami będzie trudniej i drożej.

          Komentarz


            #6
            przewaliłem sieć za kolektorem 1w2 do Tenery... 160euro na ebay... i tyle. Nikt nie robi w PL a Huzar nie ma w swojej ofercie. Mam 2 puszki ale bez kolektora nie założę. Trzeba samemu polepić kolektor chyba

            Komentarz


              #7
              Jakoś chyba wolę dać zarobić komuś w PL.
              Poza tym dostanę gotowca a oryginalny wydech do pudła albo na OLX.

              Komentarz

              PracujÄ™...
              X