Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: [XTZ750] Rurki podcinienia do ganikw

Senior Member
    Doczy
    lut 2010
    Postw
    283
    Motocykl
    XTZ 750
    Skd
    Rzeszw
    GG
    GG: 6191443

Domylnie

to pocenie to olej czy benzyna ? Pojawia si po postoju czy bardziej po jedzie ?

Junior Member
    Doczy
    kwi 2019
    Postw
    21
    Skd
    Warszawa

Domylnie

Jest stae, wilgotna plama pod prawym kolektorem schodzca w d silnika ale rda nie mog zidentyfikowa. Ciko mi powiedzie. Stawiam na olej bo nie wysycha. Wic albo wci ubywa ktrego pynu albo to jaka zaszo. Poziom oleju i cieczy chodzcej w normie i staa warto na wskaniku. Moto jest po regulacji zaworw u poprzedniego waciciela wic moe jaki silikon albo stara uszczelka. W niedziel zdejm oson silnika i oczyszcz cay ten syf i wtedy zobacz czy i skd si poci. Spalanie do 7 litrw ma trasie 2x17 km po miecie. Niby szwajcarka ale jakby odblokowana. Imponuje mi Twoja postawa, drenia tematu i ch pomocy obcej osobie. Wielkie dzikuj!
    Ostatnio edytowane przez Golibroda ; 20 listopad 2019 o 22:57

Senior Member Avatar Lis
    Doczy
    wrz 2017
    Postw
    531
    Motocykl
    FJ1100-47F'85 -------------------------- XTZ750-3LD'93
    Skd
    Ruda lska

Domylnie

Po prawej stronie jest te "synny" ciekncy oring z ukadu chodzenia - metalowa rurka wchodzca w pokryw zaworow. Moe puszcza z gry. W kocu niedawno ruszane byo przy regulacji luzw zaworowych...

Junior Member
    Doczy
    wrz 2018
    Postw
    36
    Skd
    Krakw

Domylnie

O ile mnie pami nie myli to te wyki z filterkami podczone s do zakrzywionych rurek stanowicych odpowietrzenie komory pod membran. Filterki na wykach s tylko po to eby kurz nie lecia do ganika w czasie pracy membran.

Senior Member
    Doczy
    lut 2010
    Postw
    283
    Motocykl
    XTZ 750
    Skd
    Rzeszw
    GG
    GG: 6191443

Domylnie

oring od rurki cieczy chodzcej mimo e jest po prawej stronie cieknie zawsze po stronie lewej,to co si zbierze na pokrywie zaworw cieka na lew stron po oparciu motocykla na boczn stopke

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •