Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

sprzedam XTZ 750 Super Tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    sprzedam XTZ 750 Super Tenere

    Dzień dobry wszystkim.
    Jestem tu nowy. Nikt nie zna mnie ('62) ani mojej miłości XTZ ('92).
    Szukam kogoś kto chciałby poznać się z tą drugą.

    Nie liczę, że pokocha ją jak ja, ale może choć polubi i doceni.

    Po kolei:
    Kupiłem S.Tenerkę 10 lat temu. Założeniem były coroczne dłuższe wyjazdy w ciekawe miejsca.
    Zaliczyłem Hiszpanię / Portugalię w następnym roku Grecję ( w tym cały Peloponez), a potem ……. sprawy się skomplikowały.
    Efekt. Kupiłem ją jak miała 25 tyś km (pewne). Ja dojechałem do 56 tyś (stan na dzisiaj). Ale od lat moto stoi i marzy o drodze.
    Ostatnio najdłuższe przejazdy to droga na coroczny przegląd.
    Jest całkowicie doinwestowana, gotowa do dalekiej jazdy.
    Krótki opis wady / zalety:
    Wady to pęknięcie na owiewce nad reflektorami, pęknięcie osłony akumulatora i przetarcie lewego plastiku (wszystko widać na zdjęciu). Tak ją kupiłem.
    Wszystko było poklejone od wewnątrz na żywicach i matach zbrojących. Przez dziesięć lat nic się z tym nie dzieje. Poza tym dużo pisania a w realu trzeba wiedzieć, że te wady są aby je zobaczyć.
    Z mojej winy doszły rysy na zbiorniku paliwa (nie doczyszczone magnesy tank-bagu).

    Wszystkie zdjęcia są z natury. Bez past które spokojnie wszystko schowają. Bezpośrednio po myciu na zwykłej myjni samoobsługowej, ciśnieniowej.

    Ja do moto dodałem:
    - osłony tarcz przednich
    - gniazdo zapalniczki
    - Etui Givi na nawigację / smartfona
    - deflektor (niezbędny przy szybkości powyżej 120km/h)
    - gmole ochronne
    - stopę centralną
    - półkę Givi pod kufer centralny
    - kufer centralny Givi
    - stelaż dla kufrów bocznych Givi
    Nie piszę o cenach tych dodatków. Zorientowani wiedzą.

    Oczywiście bieżąca obsługa na czasie:
    - nowe płyny
    - nowe zębatki
    - nowy łańcuch
    - nowe klocki hamulcowe
    - nowy filtr powietrza
    - nowy olej i filtr oleju. Eksploatowany tylko na MOTUL 10-W40.

    Tu niektórzy czytający się skrzywią w niedowierzaniu, ale prawdą jest, że XTZ nie bierze ani grama oleju. Bez względu na sposób jazdy, obciążenia, itd.
    Po prostu od wymiany do wymiany. Ja robiłem to co 8-9 tyś. A od czasu gdy stoi co dwa lata bez względu na przebieg.

    Jedyny wydatek z którym trzeba się liczyć w najbliższych latach to wymiana tarcz hamulcowych (przy okazji wymiany klocków czy opon).
    Na kołach ciągle są tarcze fabryczne i są już zauważalnie zużyte.

    Cena. No cóż wiem, że nie dostanę tyle ile bym chciał, ani nawet tyle ile XTZ jest moim zdaniem warta.
    Dlatego aby coś zacząć piszę 8200,00 ze wszystkimi dodatkami. Ale jestem otwarty. Zależy mi aby sprzęt trafił w ręce osoby która wie co dostaje i dalej o niego zadba.
    Dlatego proponujcie. Może coś z tego wyjdzie.
    Oczywiście od ręki odrzucam rozmowy z nastolatkami, którzy chcą dać 3000,00 aby moto "odciążyć" a potem sprawdzać czy da się je połamać w kamieniołomach.

    Jeszcze jedno. Przy okazji możemy rozmawiać o odzieży, kaskach, itp. wszystko prawie jak nowe lub nowe.

    Aktualnie ja i XTZ przebywamy w Karpaczu.
    Kontakt:
    doiodandrzeja@gmail.com
    690354547

    Pozdrawiam
    Załączone pliki

    #2
    Fajny sprzęt, ja mam w tym samym malowaniu. Jesli możemy porozmawiać o ubraniu to pisz na priv, pozdrowienia z Bielska-Białej

    Komentarz


      #3
      Poprawka

      Uuups. Przeczytałem swój post i muszę napisać poprawkę.
      OLEJ BYŁ WYMIENIANY co 6000 a max NIECO POWYŻEJ km (zwykłe eksploatacyjne spóźnienia).
      Poprzednio napisałem odruchowo przebiegi z samochodu.
      A wszystko po to, aby pokazać jaki ze mnie dobry właściciel …….. Nie wyszło
      Wiem, że w każdą tego rodzaju wiadomość można wierzyć lub nie. Ale na to już nie mam wpływu.
      Przy okazji.
      Byłem pytany czy wystawiam XTZ na sprzedaż w innych miejscach.
      Otóż nie, nie wystawiam. Jest to jedyna oferta.
      Jak pisałem wcześniej szukam kogoś, kto …. (patrz pierwszy post).
      Jeśli sprzedaż się nie uda, spróbuję za rok lub jeszcze kilka razy się nią przejadę a potem zakonserwuję i zostawię na wiele lat w spokoju.

      Jeszcze raz szerokości.
      Sorki za zamieszanie.
      Andrzej

      Komentarz


        #4
        XTZ sprzedana.

        XTZ sprzedana.
        Cieszę się bo kupił ją pasjonat tematu.
        Z pewnością polubi moto i będzie zadowolony.

        Dziękują wszystkim.
        Andrzej56

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Andrzej56 Zobacz posta
          XTZ sprzedana.
          Cieszę się bo kupił ją pasjonat tematu.
          Z pewnością polubi moto i będzie zadowolony.

          Dziękują wszystkim.
          Andrzej56
          Mogę potwierdzić zakup bardzo fajnego sprzętu od Andrzeja, moto już polubiłem, a myślę że jak się bardziej wczuję będzie sprawiał jeszcze większą frajdę. Powrót na kołach 500 km nie stanowił dla niej najmniejszego problemu

          Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

          Komentarz


            #6
            Gratulacje dla Kupującego i Sprzedającego

            Komentarz


              #7
              ST to jest dobry sprzęt dla tego, kto wie, do czego służy enduro - gratuluję i pozdrawiam obu kolegów!
              ...fajnie utrzymana maszyna.

              Komentarz

              Pracuję...
              X