Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam Yamaha XTZ 660 92r.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sprzedam Yamaha XTZ 660 92r.

    Witam, do sprzedania Yamaha Tenere XTZ660 92r. Ubiezpieczenie, przegład techniczny do lutego 2019r.
    Motor kupiłem w tym sezonie, zrobiłem nim 12 tysięcy - bez żadnego probłemu, z czego jestem bardzo zadowolony. Tenere przygotowałem dla podróży nad morze do chorwacji.
    Tenerka kupiona od p. Pawła - dobrego mechanika z warszatatu "Doctor Motor w Piastowie pod Warszawą. Motorek bardo ładnie pracuje, silnik zadbany.
    Od momentu zakupu było zrobiono:
    - nowy akumulator
    - zestaw aluminiowych kufrów w których mieście się sporo rzeczy
    - gmole zakupione na forum
    - boczne torby na gmole
    - ładowarka usb
    - zamontowany oryginalny tłumik, w zestawie dodaje jeszcze jeden, tunigowany który bardzo ładnie burczy
    - zamontowana narzędziówka
    - opony Heidenau k60 Scaut (tył do wymiany), dodaje zestaw krosowych opon, które były na motorze jak go kupiłem

    cena 8500zł - motor z kuframi i wszystkim co jest na motorze
    kontakt - 537 433 249 Andrzej
    lokalizacja - Warszawa, Bemowo




    Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
    Facebook

    #2
    Sprzedaż nadał aktualna z ceną możemy się dogadać..niestety do wiosny jeszcze mam gdzie trzymać motor a dalej już nie..
    Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
    Facebook

    Komentarz


      #3
      Nowa cena 5700zl i zdjęcia jak wygłada motor
      Sprzedaje bo kupiony już inny motor
      Tylna opona do wymiany. Mam zestaw drugi opon/bardzie dla offroad`u.
      Boczne plastiky od zbiornika mam, ale jeżeli są zalożone gmole to tych się nie da zalożyć.
      Szyba po lewej stronie ma pięknięcie





      Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
      Facebook

      Komentarz


        #4
        Motocykl sprzedany.
        Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
        Facebook

        Komentarz

        Pracuję...
        X