Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[S] Honda Transalp XL600VT doinwestowany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [S] Honda Transalp XL600VT doinwestowany

    Witam wszystkich.
    Mam do sprzedania swojego niezawodnego osiołka. Jest nim Honda Transalp XL600VT rok 1996 ( ostatni rok produkcji made in Japan). Motocykl jest moim oczkiem w głowie, więc zawsze dbałem o niego zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym. Myślę, że drugiego takiego trampka nie ma w Polsce. W obecnej chwili motor ma przejechane 52 tyś. km i cały czas rośnie ( cały czas eksploatowany ). Honda nigdy mnie nie zawiodła, gdyż każda część była wymieniona w porę nie na ostatnią chwilę i dobrej jakości. Koń jest doinwestowany, doposażony podnoszący bezpieczeństwo i komfort jazdy, przygotowany do wypraw.
    Dodatkowe wyposażenie:
    - kufry nonfango centralny + dwa boczne
    - tuba narzędziownia
    - olejarka smarownica łańcucha Scottoiler
    - grzane manetki Daytona
    - dodatkowe oświetlenie halogeny Led
    - gniazdo zapalniczki + USB
    - szyba turystyczna givi
    - deflektor szyby Loster
    - stopka centrala
    - gmole
    - kanapa turystyczna ( wkładka żelowa)

    Jeżeli ktoś szuka trampka godnego polecenia to zapraszam na oględziny i jazdę próbną.
    Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie pod numerem telefonu 501 55 13 13
    Pozdrawiam.

    Link ogłoszenia poniżej:

    20180901_100631.jpg
    20180901_102045.jpg
    20180901_102111.jpg
    sigpic "...viva la pasion del enduro..."

    #2
    Koń w nowej stajni, temat do zamknięcia.
    sigpic "...viva la pasion del enduro..."

    Komentarz

    Pracuję...
    X